Obsada „La Casa de Papel” dołączyła do protestu na portalach społecznościowych


Obsada przebojowego serialu Netflix dołączyła do protestu w Hiszpanii, który ma na celu jak najszybsze uratowanie sektora kultury, zanim w wyniku wybuchu pandemii zginie więcej miejsc pracy


Obecnie trwa produkcja piątej i ostatniej części „La Casa de Papel”. Pomimo opóźnienia spowodowanego początkiem pandemii, hitowy serial Netflix  ściśle przestrzega harmonogramu kręcenia.

Seria stworzona przez Álexa Pinę jest kręcona w różnych miejscach, takich jak Portugalia i Dania, nie zapominając o Hiszpanii. Ponadto pojawiają się nowi aktorzy, tacy jak Miguel Ángel Silvestre, Patrick Criado i Juan Manuel Seda. W tej chwili nie wiadomo, jakie role odegrają, ale jeden z nich, Miguel Ángel Silvestre , wydaje się być blisko spokrewniony z „Tokio” ( Úrsula Córbero ).Teraz są wiadomości, które nie są związane z serialem, ale z obsadą. Aktorzy i aktorki z „La Casa de Papel” dołączyli do protestu na portalach społecznościowych.

Protest ten wynika z faktu, że z powodu pandemii sektor kultury w Hiszpanii jest w poważnym niebezpieczeństwie lub w „Czerwonym alarmie”, jak stwierdzono w kampanii uruchomionej w różnych mediach w kraju.

Według statystyk pracę straciło ponad 700 tys. osób związanych z tym sektorem. Ponadto dane te pokazują, że sektor tonie i że tylko 10% pracy działa. 

Z tego powodu artyści wezwali wszystkie miasta Hiszpanii do protestu, żądając natychmiastowego poszukiwania pomocy i protokołów, aby można było bezpiecznie wznowić wydarzenia kulturalne.

W związku z tym do protestu przyłączyli się tacy aktorzy jak Alvaro MorteEl Professor”, Alba FloresNairobi”, Itziar Ituño „Raquel Murillo”, Esther Acebo „Mónica Gaztambide”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *