5 momentów, w których Rosalia okazała się supergwiazdą na scenie


Kiedy Rosalía wchodzi na scenę, nie można oderwać od niej wzroku.


Jej oszałamiające występy, które często zawierają tańce inspirowane flamenco i surowe interpretacje piosenek, które pokazują jej potężny i dramatyczny wokal, zahipnotyzowały publiczność, od Coachelli po Grammy.

Na Coachella, wideo nagrane przez fanów uchwyciło potężne wykonanie a cappella Rosalii „Catalina” z jej debiutanckiego albumu Los Ángeles. Na Grammy 2020, ubrana w garnitur z białymi frędzlami, zaśpiewała swój nowy singiel „Juro Que”, a później zachwyciła artystów i fanów swoim nowoczesnym podejściem do tradycyjnego układu flamenco, po czym wykonała jej utwór „Malamente”.

Potwierdzono, że hiszpańska piosenkarka i autorka tekstów będzie uczestniczyć w tegorocznymLatin Music Week w Q&A z Pharrellem Williamsem, która odbędzie się w tygodniu 20-23 października.

W oczekiwaniu na rozmowę Rosalii z Williamsem i z okazji Miesiąca Dziedzictwa Hiszpańskiego obejrzyj tych pięć występów gwiazdy.

Na żywo w Austin City Limits 2019: „Con Altura” Coachella 2019: „Catalina”  Lollapalooza Chicago 2019: „Pienso En Tu Mirá” Kobiety w muzyce 2019: „Di Mi Nombre” Nagrody Grammy 2020: „Malamente”Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *