Wszystko co wiadomo o czwartym sezonie – La casa de Papel

Data premiery i inny format

Dom z papieru  już myśli o kolejnym sezonie. Po premierze trzeciej części Netflix przekazał dobrą wiadomość wszystkim fanom hiszpańskojęzycznej serii, która już stała się najczęściej oglądaną na całym świecie.

Data premiery, nowe postacie do rozważenia i inny format, w jakim zostanie opublikowana La Casa de Papel, to niektóre z danych, które znamy do tej pory. 

Data wydania

Jak podają źródła zbliżone do głosu Pópuli , czwarty sezon tej serii zostanie wydany w połowie stycznia 2020 r.

„Na początku rozważano 18 stycznia, ale być może ta data zmieni się o kilka dni w górę lub w dół. Pewne jest natomiast to, że Netflix planuje wprowadzić nowe odcinki w pierwszym miesiącu przyszłego roku”, mówi. źródło


Książka?

Tak, jak wyjaśnia to samo medium, oczekuje się, że premierze tej nowej części będzie towarzyszyła premiera książki, wydanej przez Grupo Planeta. Nie ma wątpliwości, że będzie to bestseller.

Nowa postać

Zgodnie z oczekiwaniami ten następny sezon przyniesie nowe twarze. Wierz lub nie, jeśli widziałeś trzeci sezon, ta twarz może być znajoma. Jest to Belén Cuesta i pojawia sięona jako jedna z zakładniczek ostatniego napadu.

Jest to coś, co nie pozostaje niezauważone, gdyż jest to jedna z najbardziej znanych twarzy obecnej na platformie po pojawieniu się w  Mira lo que has hecho  lub Paquita Salas . Oczekuje się, że jej występ będzie miał ogromne znaczenie w kolejnym sezonie. Kto wie, czy w końcu dołączy do zespołu złodziei?


Belén Cuesta w La Casa de Papel 3 / Netflix

Co słychać poza tym?

Netflix zwołał pod koniec lipca konferencję prasową z okazji premiery trzeciego sezonu. Uczestniczyli w niej niektórzy z jej bohaterowie oraz reżyser Álex Pina. Zgodnie ze słowami zebranymi przez Xataka , właśnie to dało więcej wskazówek na temat fabuły tej nowej części.

Wyraźnie widać, że czwarty sezon nie będzie dotyczył napadów ani wydarzeń poza Hiszpanią. Dla niego „ważne jest, aby potwierdzić kulturę i świat hiszpański”.

Sprawdź także  Escobar, el patrón del mal - Kolumbia - 2012

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego nowego etapu jednej z najbardziej udanych serii w Hiszpanii, musimy poczekać, aż ujawnią więcej szczegółów na ten temat. Co stanie się z Lizboną? A z Sierrą? Pozostało tylko pięć miesięcy do poznania.

Udostępnij

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź