Twórca „La Casa de Papel” ujawnił prawdziwy powód śmierci Berlina


Álex Pina wyznał, że nie wierzył, że serial będzie miał przyszłość i będzie kontynuowany poza drugim sezonem, ponieważ nie odniósł wielkiego sukcesu w hiszpańskiej telewizji, a uznanie przyszło dopiero po premierze w serwisie Netflix


Trudno wyróżnić się w gangu rabusiów ubranych w ten sam czerwony skafander, ale postać z Berlina (Pedro Alonso) w La Casa de Papel zdołała stać się jedną z najbardziej ukochanych przez fanów hiszpańskiego serialu, którego piąty (ostatni) sezon będzie miał premierę w tym roku.

Pomimo faktu, że Berlin zmarł pod koniec sezonu 2, podczas sezonów 3 i 4 serii nadal pojawiał się w retrospekcjach przeszłości z profesorem (Álvaro Morte) i Palermo (Rodrigo de la Serna).

Twórca serialu Álex Pina wyjaśnił, dlaczego Berlin był jedną z pierwszych postaci, które umarły. „Ktoś mi powiedział, że ta postać nie pasuje do czasów, powinieneś usunąć go z serialu” – zdradził Pina .

Jednakże Pina był przekonany, że kontrowersyjny charakter służył do utrzymania ciekawej serii. Ponadto wielu uważało, że serial zostanie anulowany po pierwszych dwóch sezonach, lecz odniósł przytłaczający międzynarodowy sukces, gdy trafił na Netflix, mimo że nie został stworzony dla tej platformy. Pierwotnie serial miał premierę bez większego sukcesu w hiszpańskiej telewizji.

„Stacja nie była zbyt przekonana” – powiedział Pina , dodając, że pierwszy napad został podzielony na dwie części ze względu na finansowe ograniczenia produkcji. „Stworzyliśmy go w 5 miesięcy. Zaczęliśmy go pisać i co tydzień prezentowaliśmy scenariusz. To był wyścig z czasem” – wspomina Pina .

Twórca „La Casa de Papel” wyznał, że nie wierzył w to, że serial będzie miał przyszłość poza drugim sezonem i dlatego postanowił zabić Berlin, co zrobił.

Jednak czarny charakter stał się jedną z najbardziej ukochanych postaci przez fanów i oczekuje się, że odegra ważną rolę w piątym oraz ostatnim sezonie. Berlin pojawia się na wielu zdjęciach w trakcie kręcenia ostatniego sezonu, a także z nową postacią graną przez Patricka Criado, gdzie wielu uważa, że ​​będzie synem Berlina .

Sprawdź także  "Como tú no hay 2" komedia do śmiechu

Wiele wskazówek wskazuje na ten związek między postaciami. Criado kręcił kilka scen w Danii u boku Diany Gómez, która gra Tatianę, byłą żonę Berlina  w serialu. Teoria, która zyskała wielu fanów, głosi, że Tatiana rozpocznie romans z synem Berlina.

Wielu fanów chce, aby Berlin i Palermo ponownie zjednoczyli się w sezonie 5, ale aby to się stało, Palermo musiałoby umrzeć. W ten sposób mógłby mieć scenę w „życiu pozagrobowym”, gdzie spotkają się Nairobi, Berlin i pozostali, którzy zginęli w całym serialu.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź