Diego Luna, Ana Layevska i Zuria Vega wystąpią w serialach Netflix w 2021 rok


Platforma zapowiedziała meksykańskie produkcje, które będą miały swoją premierę w przyszłym roku i nie możemy się już doczekać


Nowe meksykańskie produkcje pojawią się na Netflix 2021 roku, jako wysiłek platformy na rzecz wspierania narodowych talentów, ogłoszono w oświadczeniu.

„Te nowe produkcje potwierdzają olbrzymią wagę, jaką Meksyk ma dla nas i apetyt naszych członków na lokalne historie w Meksyku i poza nim… Historie nas łączą i teraz potrzebujemy ich bardziej niż kiedykolwiek” – wyjaśnił Francisco Ramos, wiceprezes ds. Treści Oryginalnych dla Ameryki Łacińskiej w serwisie Netflix.

Oto szczegóły, które wiemy o nadchodzących wydaniach.Todo Va a Estar BienKomedia została stworzona i wyreżyserowana przez Diego Lune w ramach projektów jego domu produkcyjnego La Corriente del Golfo. Jego bohaterami są Flavio Medina (La Casa de las Flores – Dom kwiatów) i Lucía Uribe (Desenfrenadas).  Komedia, która pokaże rzeczywistość rodzinną i bieżące relacje, ale z refleksyjnego punktu widzenia.

Guerra de VecinosBohaterowie Vanessa Bauche i Any Layevska są wrogami, którzy przez przypadek stają się sąsiadami, więc teraz będą próbować sobie radzić, starając się robić to, co najlepsze dla swoich rodzin.

La Venganza de las JuanasZuria Vega, Oka Giner, Renata Notni i Carlos Ponce biorą udział w serii, która pokaże pięć kobiet, które się nie znają, ale mają identyczne znamiona, co doprowadzi je do ekscytujących poszukiwań. 

Dale GasTo seria akcji, która opowiada historię Kike Guerrero, mechanika i kierowcy wyścigowego z Monterrey, który po wypadku musi uciec do Mexico City. 

Red PrivadaDaniel Giménez Cacho opowiada o filmie dokumentalnym, który próbuje dotrzeć do sedna sprawy zabójstwa dziennikarza Manuela Buendii, który zmarł w 1984 roku w Meksyku i chociaż domniemani sprawcy zostali uwięzieni, w sprawie pozostało wiele wątpliwości. 

FondeadosDwóch przyjaciół przez przypadek zostaje przedsiębiorcami po tym, jak obiecali rewolucyjną aplikację podczas wieczornego wyjścia. W skład obsady wchodzą Aldo Escalante, Ricardo Polanco i Natalia Téllez. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *