Meksyk zaznacza swoją obecność w serwisie Netflix serialami i filmami na ten rok: 2021 (pełna lista)


Platforma streamingowa opublikowała zapowiedź wszystkich materiałów, które pojawią się w tym roku w zakresie filmów i seriali wyprodukowanych w Meksyku. Od filmu „La casa de las Flores” do powrotu „Kto zabił Sarę?”.


Netflix prze naprzód, najpierw opublikował listę najczęściej oglądanych serii z pierwszego kwartału (prowadził 'Lupin’, a na trzecim miejscu meksykańska seria“¿Quién mató a Sara?”), a teraz opublikował listę produkcji meksykańskich na ten rok.

Według Francisco Ramosa , wiceprezesa ds. Treści na Amerykę Łacińską w Netflix, platforma dociera do ponad 37 milionów gospodarstw domowych w całej Ameryce Łacińskiej, a oryginalne produkcje pochodzą z Argentyny, Brazylii, Kolumbii, Peru i Meksyku .

Na początku 2021 roku Netflix ogłosił inwestycję we wsparcie oryginalnych produkcji kręconych w Meksyku. Produkcje z tego kraju osiągają coraz wyższy poziom i są coraz chętniej oglądane na całym świecie. Niedawny serial “¿Quién mató a Sara? / Kto zabił Sarę?”  stał się najpopularniejszym nieanglojęzycznym tytułem w Stanach Zjednoczonych w ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery, a teraz trwa oczekiwanie na emisję drugiej części (w maju).

Aby to wszystko ulepszyć, Netflix zaprezentował zwiastun całego materiału, który pojawi się w tym roku. Aktorka Zuria Vega, która jest częścią „La Venganza de las Juanas”, przedstawiła plany platformy. Wideo jest pełne niespodzianek, jak powrót „La Casa de las Flores / Dom kwiatów”, ale nie jako serial, ale film. Widzimy również zapowiedzi powrotu “¿Quién mató a Sara?” i “Selena: La serie”, obie produkcje na swój drugi sezon. Przedstawia także dokumenty tj. „Red Privada: ¿Quién mató a Manuel Buendía?”, przegląd życia dziennikarza Manuela Buendii zamordowanego w 1984 roku i poszukiwań osób odpowiedzialnych za jego śmierć. 

Ogłoszonio również, że Diego Luna stworzy i wyreżyseruje serial „Todo va a estar bien” z Flavio Mediną i Lucíą Uribe , w którym Gael García jest również producentem.

Oto pełna lista tytułów:

-Alan Saldaña: encarcelado

Sprawdź także  Luis Ernesto Franco decyduje się na „Testament babci” - “El testamento de la abuela”

-Control Z – sezon 2

-Dale Gas

-El Comediante

-Guerra de vecinos

Fondeados

-Jugando con fuego Latinoamérica

-La casa de las flores, la película

-La divina gula

-¿Quién mató a Sara? – sezon 2-Las venganza de las Juanas

-Red Privada: ¿Quién mató a Manuel Buendía?

Selva trágica

Todo va a estar bien

-Selena: La serie, Parte 2Una Navidad no tan padre

Una película de policías

Udostępnij

Zostaw odpowiedź