Meksyk zaznacza swoją obecność w serwisie Netflix serialami i filmami na ten rok: 2021 (pełna lista)


opublikowała zapowiedź wszystkich materiałów, które pojawią się w tym roku w zakresie ów i seriali wyprodukowanych w Meksyku. Od filmu „” do powrotu „”.


 prze naprzód, najpierw opublikował listę najczęściej oglądanych serii z pierwszego kwartału (prowadził 'Lupin’, a na trzecim miejscu meksykańska seria“¿Quién mató a Sara?”), a teraz opublikował listę produkcji meksykańskich na ten rok.

Według Francisco Ramosa , wiceprezesa ds. Treści na Amerykę Łacińską w , platforma dociera do ponad 37 milionów gospodarstw domowych w całej Ameryce Łacińskiej, a oryginalne produkcje pochodzą z Argentyny, Brazylii, Kolumbii, Peru i Meksyku .

Na początku roku Netflix ogłosił inwestycję we wsparcie oryginalnych produkcji kręconych w Meksyku. Produkcje z tego kraju osiągają coraz wyższy poziom i są coraz chętniej oglądane na całym świecie. Niedawny  “¿Quién mató a Sara? / ”  stał się najpopularniejszym nieanglojęzycznym tytułem w Stanach Zjednoczonych w ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery, a teraz trwa oczekiwanie na emisję drugiej części (w maju).

Aby to wszystko ulepszyć, Netflix zaprezentował całego materiału, który pojawi się w tym roku. Aktorka Zuria Vega, która jest częścią „”, przedstawiła plany platformy. Wideo jest pełne niespodzianek, jak powrót „ / Dom kwiatów”, ale nie jako , ale . Widzimy również zapowiedzi powrotu “¿Quién mató a Sara?” i “”, obie produkcje na swój drugi sezon. Przedstawia także dokumenty tj. „Red Privada: ¿Quién mató a Manuel Buendía?”, przegląd życia dziennikarza Manuela Buendii zamordowanego w 1984 roku i poszukiwań osób odpowiedzialnych za jego

Ogłoszonio również, że Diego Luna stworzy i wyreżyseruje serial „Todo va a estar bien” z Flavio Mediną i Lucíą Uribe , w którym Gael García jest również producentem.

Sprawdź także  HBO wyemituje film dokumentalny Any Pastor o kobiecej drużynie Realu Madryt

Oto tytułów:

-Alan Saldaña: encarcelado

-Control Z – sezon 2

-Dale Gas

-El Comediante

-

Fondeados

-Jugando con fuego Latinoamérica

-La casa de las flores, la película

-La divina gula

-¿Quién mató a Sara? – sezon 2-Las venganza de las Juanas

-Red Privada: ¿Quién mató a Manuel Buendía?

Todo va a estar bien

-Selena: La serie, Parte 2Una película de policías

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź