Cecilia Suárez, Alejandro Speitzer i Isaac Hernández łączą siły w miniserii ‚Alguien Tiene Que Morir’


Miniserial Manolo Caro pojawi się w serwisie Netflix 16 października


Netflix ujawnił pierwszy zwiastun i datę premiery „Alguien Tiene Que Morir”, miniserialu Manolo Caro, w którym spotkają się Cecilia Suárez, Alejandro Speitzer i Isaac Hernández. Premiera zaplanowana jest na 16 października. 

Prócz nich mamy okazję zobaczyć: Carmen Maura, Ernesto Alterio, Ester Expósito, Carlos Cuevas, Pilar Castro, Mariola Fuentes, Eduardo Casanova, Manuel Morón i Juan Carlos Vellido. 

Jest to pierwszy thriller Manolo Caro („La Casa de las Flores/Dom kwiatów” i „Perfectos Desconocidos”) rozpoczynający historię, kiedy młody człowiek, który po wezwaniu przez rodziców musi wrócić z Meksyku do Hiszpanii, aby spotkać się ze swoją narzeczoną , ale ku zdziwieniu wszystkich ludzi wraca w towarzystwie tajemniczego baletmistrza „Lázaro”. 

Według serwisu streamingowego wydarzenia miały miejsce w latach 50. XX wieku w konserwatywnym i tradycyjnym społeczeństwie, w którym „wygląd i więzi rodzinne odgrywają kluczową rolę”.„Dzięki tej pracy Manolo Caro ukazuje nowy aspekt swojej kariery i przedstawia rzeczywistość oraz problem społeczny podniesiony z innego punktu widzenia” – powiedział Netflix w oświadczeniu. 

Caro była odpowiedzialna za napisanie scenariusza do tego miniserialu wraz z Fernando Pérez i Moniką Revilla.

Alguien Tiene Que Morir” będzie miał tylko trzy odcinki, a premiera na całym świecie odbędzie się 16 października.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *