„To był wspaniały czas”: Natasha Klauss wspomina


Aktorka jest nam znana z „Gorzkiej zemsty” i „Kobiety w lustrze”


Aktorka pochodzenia urugwajskiego, Natasha Klaussskrada serca Kolumbijczyków w każdej roli, jaką odgrywa, czy to działając jako dobra czy zła osoba.

Talent aktorski Nataszy jest wysoko ceniony przez fanów i nie tylko.


Natasha Klauss jako „Sara Elizondo” w „Pasión de gavilanes”

Do tej pory aktorka grała 30 ról, głównie w sieciach Caracol, RCN i Telemundo, odnosząc ogromny sukces w każdej reprezentowanej przez siebie postaci.

W wywiadzie dla magazynu Aló Klauss przywołał kilka osobistych informacji na temat nagrania powieści, która dziś znajduje się na szczycie listy rankingowej w Kolumbii (Gorzka zemsta właśnie jest emitowana po raz kolejny w Kolumbii z ogromnym sukcesem).


Natasha skończyła 45 lat w czerwcu

„Pamiętam, że to był wspaniały, zabawny czas, pełen pracy, poświęcenia i dyscypliny” – powiedziała aktorka z Cali w Kolumbii.

Warto wspomnieć, że gdy odtwórczyni „Sarity” nagrywała telenowelę, miała zaledwie 28 lat, 3-letnią córkę i właśnie spełniła swoje marzenie o byciu odnoszącą sukcesy aktorką  bo do tej pory zagrała tylko 6 pomniejszych ról.


Natasha Klauss

„Mam wiele wspomnień z tego, jak to było łączyć role mamy, żony i aktorki” – powiedział Klauss .

W tym roku Natasha Klauss pracowała przy dwóch produkcjach dla Telemundo: „Decisiones: Unos ganan, otros pierden” jako „Marta Benítez” oraz „Operación Pacífico” jako „Jueza Amalia”.

Udostępnij
Sprawdź także  Altair Jarabo żegna się z 'Vencer el desamor', David prezentuje wideo

Zostaw odpowiedź