Przedstawiamy „Alguien Tiene Que Morir”, nowy miniserial Manolo Caro


Produkcja Netflix, w której występują Isaac Hernández, Carmen Maura i Cecilia Suárez, pojawi się na platformie w 2020 r.


Platforma Netflix rozpoczęła zdjęcia do produkcji „  Alguien Tiene Que Morir ” z udziałem meksykańskiego tancerza Isaaca Hernándeza, a reżyserem jest twórca „La Casa de las Flores”,  Manolo Caro .

Jest to trzy odcinkowy miniserial nakręcony w Hiszpanii, którego historia zaczyna się, gdy młody mężczyzna po wezwaniu rodziców musi wrócić z Meksyku do rodzinnego kraju (Hiszpanii), aby spotkać się z narzeczoną , ale miasto jest zaskoczone, gdy wraca w towarzystwie Lazaro, tajemniczego tancerza baletowego. 

Według Netflix historia odbędzie się w Hiszpanii w 1950 roku , w środku konserwatywnego i tradycyjnego społeczeństwa, w którym kluczową rolę odgrywają pozory i więzi rodzinne. 

„Manolo Caro pracował, aby pokazać nowy rekord, odnosi się do rzeczywistości i problemu społecznego z zupełnie innego punktu widzenia”, napisała platforma streamingowa w oświadczeniu. 

Ze swojej strony Manolo Caro powiedział, że „ Alguien Tiene Que Morir ” to „wspaniałe wyzwanie” , ponieważ dystrybucja produkcji pomogła uczynić wszystko idealnym. Produkcja będzie pierwszym thrillerem dla filmowca.

„Chciałem zacząć, a teraz to rzeczywistość” – dodał reżyser, który niedawno miał premierę drugiego sezonu „Domu kwiatów”. 

Ponadto meksykański filmowiec podzielił się emocjami ze swoimi obserwatorami na Instagramie po rozpoczęciu nagrań z Hiszpanii. 

„Dzisiaj zaczęliśmy kręcić w Madrycie mój nowy miniserial „ Alguien Tiene Que Morir ”w spektakularnej obsadzie” – napisał. Alguien Tiene Que Morir ” został napisany przez samego Manola z Fernando Pérezem i Moniką Revilla, wyprodukowany przez Rafaela Leya, Maríę José Córdovą, Carlosa Taibo i Manolo Caro we współpracy z Kinem Noc Noc. 

W projekcie, który dotrze do Netflix w 2020 r. , Wystąpiła laureatka czterech nagród Goya Carmen Maura  (La Comunidad, Volver, Gente que viene y bah), Cecilia Suárez (La casa de las flores, Perfectos desconocidos), Ernesto Alterio (El otro lado de la cama, Narcos: México, Las chicas del cable), Alejandro Speitzer (La reina del Sur) i wielokrotnie nagradzany tancerz Isaac Hernández ( El Rey de todo el mundo ). 

Obsadę uzupełniają Ester Expósito (Élite, Tu hijo), Pilar Castro (Gordos, Es por tu bien), Mariola Fuentes (Arde Madrid, Instinto), Eduardo Casanova (La casa de las flores, Señor dame paciencia), Manuel Morón (Malaka), Juan Carlos Vellido (Las chicas del cable) y Carlos Cuevas (Merlí) . 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *