Aktor grający „Nico” w „Rebelde” ujawnia powody, dla których jego postać opuścił telenowelę


Aktor przeszedł na emeryturę


W 2004 roku Rebelde , telenowela młodzieżowa, która odniosła bezprecedensowy sukces w historii telewizji, została wypuszczona na meksykańskim małym ekranie, stając się światowym fenomenem, który podbił całe pokolenie młodych ludzi tamtych czasów.

Aż do końca w 2006 roku, produkcja Pedro Damiána urzekała miliony ekscytującymi historiami, które rozgrywały się w ekskluzywnej Elite Way School oraz dzięki odnoszącej sukcesy grupie muzycznej: RBD .

Produkcja Pedro Damiána stała się telewizyjnym fenomenem.

I choć przez trzy pełne emocji sezony Anahí, Alfonso Herrera, Dulce María, Christopher Uckermann, Maite Perroni i Christian Chávez byli najważniejszymi „uczniami” tej prestiżowej szkoły, było wielu młodych uczniów, którzy wspierali ich w tej drodze i jednocześnie podbiły serca widzów.

Jedną z tych drugorzędnych postaci był ’Nico Huber’, Żyd, który ukrywał swoją religię przed swoimi przyjaciółmi, aby złagodzić dyskryminację i który stał się pierwszą wielką miłością słodkiej ’Lupity Fernández’, z którą walczy o utrzymanie związku z powodu różnicy w ich przekonaniach religijnych.W fabule najlepszy przyjaciel „Miguela” żegna się z początkiem drugiego sezonu i pozostawia otwarte drzwi dla postaci „Santosa”, która może stać się nową miłością „Lupity”. Mimo, że wraca w ostatniej części, robi to bardzo odmieniony i tylko po to, by skończyć związek oraz definitywnie zakończyć swoją historię.

Pożegnanie i niespodziewany krótki powrót były dla widzów dziwne i dopiero teraz, ponad 10 lat po zakończeniu powieści, aktor Rodrigo Nehme , który grał „Nico”, zdecydował się otworzyć na temat swojej sceny. „Buntownik” ujawnij, dlaczego opuścił telenowelę.RODRIGO NEHME OPOWIADA, DLACZEGO UWAŻA, ŻE ​​„NICO” WYSZEDŁ Z SPISKU REBELDA

Poprzez swoje niedawno utworzone oficjalne konto na TikTok , emerytowany aktor zgodził się rozwiązać kilka pytań, które fani Rebelde mieli na temat jego udziału 16 lat temu w udanym dramacie Televisy, a jedno z pytań dotyczyło właśnie tego, dlaczego jego postać opuściła serię a potem wróciła w ostatniej części.

Sprawdź także  Czy będzie trzeci sezon La doña?

View this post on Instagram

#nicohuber #rodrigonehme #rebelde #rebeldeforever

A post shared by Rebelde Forever ❤ (@rebeldee.forever) on


W związku z tym, Nehme opowiedział w filmie, że była to po prostu decyzja produkcji, ponieważ w argentyńskiej powieści, na której Rebelde jest oparty , „ Nico” jest w pierwszym sezonie zawsze jednak Damián zmienił to dostosowując swój projekt.

Aktor wzmocnił swoje oświadczenie, podsumowując w odpowiedzi na komentarz użytkownika, że postać nie była rozważana w taki sposób, żeby mógł wrócić, ale sprowadzili go z powrotem, ponieważ publiczność o to poprosiła.

Jednak internauci powtarzali, że po obejrzeniu go na zdjęciach promocyjnych w mundurku z drugiej części, myśleli, że będzie miał większy udział w histori i wydawało się „dziwne”, że w końcu odszedł.„Dlaczego odszedłeś na drugim etapie? To było dziwne, ponieważ widziałem cię w magazynie Rebelde w mundurze z drugiego sezonu ”, zapytał internauta, zanim Rodrigo zdecydował się wyznać w innym klipie, „szczegół”, który jego zdaniem wpłynął na jego ostateczne wyjście z telenoweli.

Według 38-letniego byłego aktora, podczas kręcenia telenoweli czekał na renegocjację swojej pensji i poprosił o spotkanie z jednym z producentów, ale przed pozornym unikaniem wykonawcy zdecydował się skonfrontować go przed członkami obsady, co jak teraz myśli, mogło osłabić jego miejsce w telenoweli.„Widzieli 'Nico’ w mundurku drugiego sezonu, a potem wyszedł i wrócił trochę do trzeciego. Odpowiedziałem już na to pytanie w bardzo ogólny sposób (ale) podzielę się szczegółem, który moim zdaniem mógł wpłynąć na to, że postać ostatecznie opuściła historię, ponieważ byliśmy w trakcie, a oni pisali ją w czasie upływu dni (nagrań). „

Sprawdź także  Rosy Ocampo poruszy kwestię aborcji w swojej nowej telenoweli

„ Chciałem renegocjować moje wynagrodzenie z jednym z producentów. Nie uzyskałem informacji i skonfrontowałem go na forum. Zrobiłem to, prosząc go o podniesienie mojej pensji przed innymi aktorami, co myślę, że go zaniepokoiło i być może mogło być tym czymś, co wpłynęło na nich, aby znaleźć sposób wprowadzenia innej postaci jako miłości dla „Lupity”, czyli w końcu „Santosa”.


View this post on Instagram

#nicohuber #rodrigonehme #rebelde

A post shared by Rebelde Forever ❤ (@rebeldee.forever) on


Tych parę filmików wywołała dziesiątki reakcji i w odpowiedzi na jedną z nich Rodrigo skomentował, że chociaż jego udział był większy w porównaniu z wersją oryginalną, uważa, że ​​„mogli oni dać lepsze zamknięcie” jego postaci.

Z drugiej strony, jeden z fanów zwrócił uwagę, że „Nico” został wykreowany w taki sposób, aby „uczynić go nie do zniesienia”, a osoba stojąca za postacią odpowiedziała: „ Może taki był zamiar, może był to plan jednego z producentów, pozostanie to w tym stanie ”

W innych filmach na swoim profilu Rodrigo również wyznał, z kim najlepiej dogadywał się podczas nagrywania. „Zanim zaczęliśmy nagrywać, naprawdę zaprzyjaźniliśmy się wszyscy na warsztatach i bardzo dobrze dogadywałem się z 'Poncho’, ponieważ też żyliśmy bardzo blisko i razem rozmawialiśmy, ale naprawdę dobrze się dogadywaliśmy” – przyznał.Jednocześnie zdradził, że po telenoweli wykonał jeszcze tylko jeden projekt telewizyjny i postanowił poświęcić się zawodowi z dala od świata rozrywki.

„Po Rebelde miałem jeszcze jedną powieść pod tytułem Mar de amor, kilka rozdziałów do innych seriali i prac, które postanowiłem poświęcić czemuś, co nie ma nic wspólnego z aktorstwem . Przez lata byłem „Godinem”. Uwielbiam jeździć na motocyklu jako hobby, tworzyć treści i produkować ”- powiedział.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź