Premios Juventud 2020: hołd dla Seleny, Pitbull pełny emocji i więcej…

Robienie ceremonii wręczenia nagród na żywo w środku pandemii jest prawie niemożliwe, ale udało się to zrobić, a zaskoczył


Nadawane na żywo z Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie w czwartkowy wieczór (13 sierpnia), 17. Premios Juventud wykorzystały technologię i innowacje, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla nielicznych artystów na miejscu, takich jak Karol G., Sebastian Yatra i El Alfa, żeby wymienić tylko kilka. Publiczność była całkowicie wirtualna.

, który w tym roku oddał hołd wielu bohaterom pierwszej linii walki, w tym wolontariuszom w bankach żywności i pracownikom służby zdrowia, rozpoczął się pokazem wstępnym PJ Takeover, który obejmował występy Jaya Wheelera, Kendo Kaponi, Neto Bernal, Pitizion, Alex Rose i Rafa Pabon .

Wręczenie nagród rozpoczęło się od interpretacji „One Love” Boba Marleya, w wykonaniu he Wailers, Cedella and Skip Marley, Pedro Capó, Rauw Alejandro, Farruko, Camilo, i Kany García, aby wysłać wiadomość miłości, sprawiedliwości i integracji.  zaś zadebiutował na żywo swoim singlem „I Believe that We Will Win”.

Wśród zwycięzców tego wieczoru znaleźli się Bad Bunny, który zdobył osiem nagród, a następnie Karol G i J Balvin po pięć nagród.

Llane, Natti Natasha, Grupo Firme i Natanael Cano to jedni z artystów, którzy wystąpili przed ograniczoną publicznością i dla widzów w domu. Inni, jak CNCO, Cristian Castro i Gloria Trevi, zagrali wirtualnie. Wieczór zakończył się specjalnym hołdem dla Celii Cruz  autorstwa Sabana Music Group, konceptu KYEN?ES?.

Poniżej zapoznaj się z niektórymi z najważniejszych wydarzeń Premios Juventud .


Inspirujące chwile:


W większości Premios Juventud skupił się na bohaterach bez peleryny, którzy stoją w obliczu pandemii koronawirusa. Wielu artystów, takich jak Rafa Pabon, Ricky Martin, Becky G i Kany Garcia, korzystało z platformy w celu poruszania kwestii praw człowieka i wyborów.

„Zawsze starałam się wykorzystywać swoją platformę do mówienia o ważnych tematach” – powiedziała Becky G, odbierając nagrodę Agent of Change i dedykując ją Tamice Mallory i Vanessa Guillen, które zainspirowały ją do używania swojego głosu. „Ich kampanie to coś więcej niż tylko hashtag na Instagramie. To życie lub śmierć. Zachęcam do poświęcenia tego czasu na refleksję i proszę o głosowanie razem ze mną w listopadzie ”.

Uhonorowany nagrodą Agente of Change, Ricky Martin, również mówił o swojej misji promowania zmian podczas swojego przemówienia. „Chcę zmienić odrzucenie na akceptację, nierówność na równość i niesprawiedliwość na sprawiedliwość” – powiedział. „Do wszystkich młodych ludzi, którzy mają pasję i siłę, zachęcam do bycia pośrednikiem zmian w swojej społeczności. Liczę na Ciebie. Masz klucz do zmiany ”. Zarówno Ricky, jak i Becky byli obecni w wersji holograficznej.


i jego emocje:


Na miejscu rozdania nagród był Pitbull, który został również uhonorowany jako Agent of Change. Kubańsko-amerykański artysta omówił w swoim przemówieniu znaczenie edukacji, mówiąc, że to prawdziwa rewolucja, zbawienie i rozwiązanie. Jednak zanim wygłosił przemówienie, Pitbull był zaskoczony filmem od jednej z jego dorastających mentorek, Hope Martinez. „Zmieniasz świat, odkąd cię poznałam”, powiedziała po podzieleniu się anegdotami o Pitbullu jako swoim uczniu.

Ze łzami w oczach powiedział, że Hope nie tylko go zainspirowała, ale zmieniła jego życie, kiedy nikt w niego nie wierzył. Swoją nagrodę zadedykował nauczycielce, matce, cioci, babci, przyjaciołom z branży i 10 000 uczniów ze swojej szkoły Slam.


Niezapomniany hołd dla Seleny:


Jedną z bardziej wyczekiwanych chwil nocy był hołd dla Seleny z okazji 25-lecia muzyki i jej dziedzictwa. Specjalny występ zaprezentowała Karol G, mówiąc, że naznaczyła swoje pokolenie i dlatego ma jej tatuaż na ramieniu. „Ona nadal lśni każdego dnia i dlatego jest wieczna” – powiedziała.

Danna Paola, Natti Natasha, Ally Brooke i Greeicy na wspólnej scenie olśniewały strojami inspirowanymi Seleną i wykonały składankę “Como La Flor,” “Carcacha,” “Techno Cumbia,” “Amor Prohibido,” Baila Esta Cumbia,” i “Fotos y Recuerdos.”

Następnie Karol G wręczyła AB Quintanilla dwie Musical Legacy dla niego i jego zmarłej siostry. „Dedykuję tę nagrodę mojej mamie i tacie” – powiedział, bo dzięki nim on i jego rodzeństwo pokochali muzykę.


Wiadomość J Balvina dotycząca COVID-19:


J Balvin został nagrodzony za teledysk „Rojo” w reżyserii Colina Tilleya, który wysyła mocne przesłanie „nie pisz i jedź”. We wcześniej nagranej wiadomości Balvin podziękował swoim fanom i wyznał, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID i wraca do zdrowia. „To były bardzo trudne dni, bardzo skomplikowane. Czasami nie myślimy, że to złapiemy, ale złapałem to i źle to zrozumiałem „, powiedział. „Moje przesłanie dla tych, którzy za mną podążają, młodych fanów i ogólnie rzecz biorąc innych, to uważajcie. To nie jest żart. Wirus jest prawdziwy i niebezpieczny ”.


Występ Glorii Trevi:


Gloria Trevi nie przegapiła okazji, by zabłysnąć w Premios Juventud, a także wysłać przesłanie nadziei w tych trudnych czasach. Przed oszałamiającym wykonaniem swojego singla „Demasiado Fragiles” meksykańska piosenkarka powiedziała, że ​​tęskni za fanami i występem na scenie. „Ale pandemia miała inne plany” – powiedziała.


I Ozuna


Ozuna, jak wszystkie inne występy, naprawdę podniecił wirtualną publiczność i widzów w domu. Wracając do swojego autentycznego wyglądu, kołysząc warkoczami, portorykański artysta wykonał spektakularne przedstawienie „Caramelo” i „Mamacita”. Dołączył do niego pięcioosobowy zespół grający na żywo, wszyscy w maskach na twarzy i grupa animowanych tancerzy na planie inspirowanym Krainą Candyland.


I coś znalazłam

Udostępnij

Zostaw odpowiedź