Premios Juventud potwierdza 20 artystów na ceremonii w 2020 roku


J Balvin i Karol G mają najwięcej nominacji


Univision ogłosiło w środę listę 20 zatwierdzonych artystów do edycji Premios Juventud 2020, która obejmuje takie nazwiska, jak J Balvin i Karol G – najbardziej nominowanych w tych nagrodach – a a oprócz tego będą CNCO, Natanael Cano, Mau y Ricky oraz Danna Paola.

Ceremonia wręczenia nagród, która odbędzie się w Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood (Floryda, USA), zostanie wyemitowana w czwartek 13 sierpnia z udziałem pięciu prowadzących, wśród których znajdą się Sebastián Yatra i Julissa Calderón, a także prezenterzy Ana Patricia Gámez , Borja Voces i Francisca Lachapel, którzy są częścią Univision.

To pierwsze latynoskie przyznane podczas pandemii i wśród środków intensywnego bezpieczeństwa zdrowotnego.

W opublikowanym oświadczeniu Univision ujawnił, że jednym z najbardziej znanych numerów muzycznych jest „ekskluzywna wersja nowego wydawnictwa The Wailers, zespołu Boba Marleya, dla , która wyśle ​​ważne przesłanie miłości, sprawiedliwości i integracji”.

Na scenie towarzyszyć im będą również Cedella i Skip Marley (córka i wnuk legendarnego króla reggae), Pedro Capó, Rauw Alejandro, Camilo i Kany García.

Ponadto będzie hołd dla portorykańskiego duetu miejskiego Zion & Lennox , który w tym roku obchodzi rocznicę, dwie dekady swojej kariery.

Ally Brooke, Cali i El Dandee, Greeicy, Skip Marley, Mau i Ricky, Ozuna, Rafa Pabón, Pitbull i Alex Rose dołączą później.

Ze swojej strony Ricky Martin i Becky G otrzymają nagrodę „Agentes de Cambio” za wykorzystanie ich gwiazdorskich wpływów na rzecz szczytnego celu.

Wśród szczegółów wiadomo, że będzie specjalny numer Balvina, który jest najbardziej rozpoznawalnym artystą z 12 nominacjami i debiut wspólny na scenie Yatry i Danny Paoli, którzy wykonają ich hit „No bailes sola” .Artysta zaśpiewa również ze swoimi rodakami Cali i El Dandee w swojej współpracy „Locura”.

Sprawdź także  Anitta współpracuje z Missy Elliott i „Szczerze nie mogę w to uwierzyć”

Ozuna wykona swój najnowszy singiel „Caramelo”, a Pitbull – Mr. Worldwide zaprezentuje swój przebój „I Believe that We Will Win”.

Transmisję poprzedzi program „PJ Takeover”, który poprowadzą Migbelis Castellanos i Jomari Goyso, a także gwiazda muzyki miejskiej, Amara La Negra.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź