Anuel AA, Natti Natasha, Camilo & inni wystąpią na Premios Juventud 2020

Premios Juventud powraca w innowacyjnym formacie, mając na względzie najwyższe bezpieczeństwo wszystkich

Po ogłoszeniu nominowanych, na czele z J BalvinemKarol GBad Bunny i Anuelem AA , Univision zaprezentowało pierwszy zestaw wykonawców i osoby uhonorowane tytułem „Agents of Change”.

Potwierdzono, że na scenie podczas rozdania nagród w 2020 roku pojawią się Anuel, Rauw Alejandro, Neto Bernal, CamiloNatti NatashaGloria Trevi, Manuel Turizo i Jay Wheeler.

Z kolei Ricky Martin i Becky G zostali uznani za artystów, którzy zostaną uhonorowani tegoroczną nagrodą „Agents of Change”. Martin zostanie uhonorowany za swoją aktywność i wysiłki podjęte przez Fundację Ricky’ego Martina przed i podczas pandemii, a Becky za jej aktywną rolę w przewodzeniu zmianom społecznym.

Ponadto kolumbijski artysta Sebastian Yatra oraz aktorka i aktywistka Julissa Calderon dołączą do Any Patricii Gámez, Francisca Lachapel i Borja Voces jako gospodarze trzygodzinnego wydarzenia.

17. edycja ceremonii wręczenia nagród, która będzie transmitowana na żywo z Miami i będzie zawierała artystów występujących w tym miejscu, obejmie wirtualną publiczność, innowacyjną integrację najnowocześniejszych technologii rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej na potrzeby wręczania nagród.  Ten specjalny pokaz wykorzysta technologię i innowacje, aby zapewnić bezpieczne środowisko podczas wręczania nagród muzycznych na żywo.

Premios Juventud 2020 zostanie wyemitowany w czwartek, 13 sierpnia za pośrednictwem Univision, poprzedzony godzinnym pre-show „PJ Takeover” prowadzonym przez Jomari Goyso, Clarissę Molina i Amarę La Negra.

Udostępnij
Sprawdź także  Lola Indigo podzieliła się uroczą okładką z jednej z najbardziej wyczekiwanych kolaboracji 'La Niña'

Zostaw odpowiedź