Óscar Casas i Adrián Lastra dołączają do „Jaguar” w serwisie Netflix


Blanca Suárez występuje w nowej serii, której akcja toczy się w latach 60-tych


Netflix ogłosił właśnie rozpoczęcie zdjęć do Jaguara, nowego oryginalnego serialu Netflix wyprodukowanego przez Bambú Producciones i wyreżyserowanego przez Carlosa Sedesa oraz Jacobo Martíneza. Zdjęcia do nowej produkcji będą odbywać się w różnych miejscach w Hiszpanii.

Serię stworzyli Ramón Campos i Gema R. Neira, napisali ją wspólnie z: Davidem Oreą, Salvadorem S. Moliną i Moisesem Gómezem. Akcja rozgrywa się w Hiszpanii lat 60., schronieniu dla setek nazistów po drugiej wojnie światowej. Isabel Garrido, młoda Hiszpanka, której udało się przeżyć obóz zagłady w Mauthausen, jest na tropie Bachmanna, znanego jako najniebezpieczniejszy człowiek w Europie. Odkryje, że nie jest sama w swojej misji i dołączy do grupy agentów w poszukiwaniu sprawiedliwości. Jej kryptonim: „Jaguar”.

Do głównej obsady pod wodzą Blanci Suárez ( Las Chicas del Cable – Telefonistki, El Bar ) w roli Isabel Garrido, dołączają  Iván Marcos (45 Revoluciones, Fariña) jako Lucena, Francesc Garrido (Smoking Room, Grietas) jako Marsé, Adrián Lastra (Primos, Velvet) jako Sordo, i  Óscar Casas (Siempre Bruja, Instinto) w roli Castro

Ramón Campos potwierdza: „Jaguar to mój najbardziej osobisty projekt ostatnich lat i nie mogę wymyślić lepszego towarzysza tej podróży niż Netflix. Cieszę się, że mogę z nim wyruszyć w tę nową podróż po doświadczeniach z „Las chicas del cable (Telefonistki) ”.

 O BAMBÚ PRODUCCIONES

Bambú Producciones to firma produkcyjna założona w 2008 roku przez Ramóna Campos i Teresę Fernández-Valdés w celu rozwoju i produkcji projektów fabularnych dla telewizji. Bambú pozycjonuje się na rynkach międzynarodowych jako wiodąca europejska firma produkcyjna dzięki tytułom takim jak Gran Hotel, Velvet, Fariña, Las chicas del cable i El Caso Asunta

Udostępnij
Sprawdź także  "Edha", pierwsza oryginalna seria Netflix Argentina z Andrés Velencoso, pojawia się 16 marca

Zostaw odpowiedź