„Jaguar”: data premiery, obsada i zwiastun serialu Netflix z Blancą Suárez


Aktorzy , , i dołączają do obsady tego nowego serialu autorstwa Bambu Producciones dla , który ma już datę premiery i


potwierdził, że , nowa Netflix produkowana przez Bambu Producciones, będzie miała światową premierę 22 września  Ponadto ukazały się pierwsze zdjęcia tej nowej serii wyprodukowanej przez Bambu Producciones, której producentami wykonawczymi są Ramón Campos i Teresa Fernández-Valdés.

Mamy opowieść o akcji i przyjaźni w reżyserii Carlosa Sedesa i Jacobo Martíneza, w której poznamy historię Jaguara. Wszystko zaczyna się od Hiszpanii w latach 60., która po II wojnie światowej została przekształcona w schronienie dla setek nazistów. Isabel Garrido (), młoda Hiszpanka, której udało się przeżyć obóz śmierci w Mauthausen, jest na tropie Bachmanna, znanego jako najniebezpieczniejszy człowiek w Europie. W całej historii Isabel odkryje, że nie jest sama w swojej misji i dołączy do grupy agentów poszukujących ukrytej sprawiedliwości za kryptonimem: „  ”.


MANUEL FERNÁNDEZ-VALDÉS / NETFLIX

została nagrana w różnych lokalizacjach w Hiszpanii i jest tworzona przez Ramóna Camposa i Gema R. Neira, napisana przez nich wspólnie z: Davidem OreąSalvadorem S. Moliną i Moisésem GómezemRamon Campos mówi „Jaguar to najbardziej ambitna seria, z jaką miałem do czynienia w swojej karierze. Przejechanie się między emocjami a działaniem, aby przypomnieć sobie, co stało się z tysiącami Hiszpanów w nazistowskich obozach zagłady i jak później, jeszcze nie tak dawno temu, ci przestępcy żyli w naszym kraju z całkowitą wolnością. Ponieważ ponad 40 000 nazistowskich zbrodniarzy osiedliło się w Hiszpanii po II wojnie światowej, a ich nazwiska nie zostały nawet zmienione. Żyli całkowicie bezkarnie. Jaguar to fikcja, ale inspirowana rzeczywistością. Nadszedł czas, abyśmy poznali tę część naszej historii”.Gema R. Neira stwierdziła na temat serii, że ​​„Jaguar to historia grupy ludzi zjednoczonych bólem i pragnieniem sprawiedliwości. To opowieść o poszukiwaniu sprawiedliwości, ale to także opowieść o przyjaźni. Znalezieniu tych, którzy cię rozumieją i oddadzą za ciebie życie. Ponieważ podczas gdy większość świata ruszyła dalej, ocaleni z nazistowskich obozów koncentracyjnych nie potrafią zapomnieć.”

Sprawdź także  Fernanda Castillo i Anahi faworytkami do roli w bioserialu o Yuri

MANUEL FERNÁNDEZ-VALDÉS / NETFLIX

„Jaguar” na Netflix

 (Las chicas del cable, El verano que vivimos) jako Isabel Garrido, do której dołącza  (45 revoluciones, Fariña) jako Lucena,  (Días de Navidad, Grietas) jako Marsé,  (Primos, Velvet) jako Sordo i  (Siempre Bruja, Xtremo) jako Castro.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź