„Elite” wznawia filmowanie po pozytywnym wyniku testu na COVID-19


Sprawa została wykryta w poprzedni wtorek drugiego dnia zdjęć


Dobra wiadomość dla fanów Elite. Seria wznawia kręcenie w tym tygodniu po tym, jak w zeszłym tygodniu musiała przerwać nagrania po wykryciu przypadku koronawirusa w obsadzie i aktywowaniu wszystkich protokołów bezpieczeństwa.

Jak już informowała Fórmula TV , sprawa została wykryta w zeszły wtorek drugiego dnia kręcenia, więc wszystkie protokoły bezpieczeństwa zostały aktywowane, a odpowiednie testy zaczęto przeprowadzać na wszystkich członkach zespołu, aby upewnić się, że można powrócić.

Teraz, po wykonaniu wszystkich niezbędnych protokołów bezpieczeństwa, seria Netflix wznawia kręcenie czwartego sezonu, który musiał zostać zawieszony w kwietniu ubiegłego roku z powodu początku pandemii koronawirusa.

Źródła konsultowane przez BLUPER potwierdzają, że wyniki testów wykazały, że w rzeczywistości wykryty przypadek był fałszywie pozytywny. Jednak Netflix nie potwierdza tego aspektu i mówi o tym ostrożnie.

Firma podkreśla, że ​​„sytuacja jest ściśle monitorowana , zapewniając im wszelkie potrzebne wsparcie”.

„Protokoły bezpieczeństwa, które zostały wdrożone we wszystkich naszych produkcjach, pozwoliły nam działać zwinnie. Zespół przechodzi okresowe testy i kwestionariusze, które pozwalają na jak najszybsze wczesne wykrywanie, jak w tym przypadku” – wyjaśniają .


Zmiana obsady Elite nakręci swój czwarty i piąty sezon, w którym odnowi dużą część obsady. Guzmán, Samuel, Rebeca i Ander będą nadal spotykać się na korytarzach instytutu, powtarzając rok, podczas gdy Omar rozpocznie naukę w tym samym ośrodku, a Cayetana będzie pracować jako sprzątaczka.

Do obsady dołączą Diego Martín (Aquí no hay quién viva), Carla Díaz (Desaparecidos), Martina Carddi (Mientras dure la guerra), influencer Manu Ríos (Chiringuito de Pepe), Pol Granch (Factor X) i Andrés Velencoso (Velvet Colección).

Udostępnij
Sprawdź także  “La Venganza de Las Juanas / Zemsta pięciu sióstr" prezentuje swój oficjalny zwiastun

Zostaw odpowiedź