„To była moja pierwsza miłość”. Angelique Boyer i Eddy Vilard byli parą w 'Rebelde’


Niezapomniany Teo wyznał po 16 latach, że miał romans z aktorką podczas nagrywania udanej telenoweli młodzieżowej Televisy


AnahíDulce MaríaAlfonso HerreraMaite Perroni i inni wystąpili w niezapomnianych historiach miłosnych w serii jako część obsady odnoszącej sukcesy telenoweli młodzieżowej Rebelde (2004). Ale inna sprawą było to, czym żyli bohaterowie w melodramacie, a inną to, co działo się za kulisami między aktorami podczas nagrań, gdzie w prawdziwym życiu był więcej niż jeden romans daleki od ekranów telewizyjnych.

Na przykład, Eddy Vilard (Teo) miał w serii partnerkę , Zoraidę Gómez (José Luján), w prawdziwym życiu to inna aktorka przyprawiła go o mocne bicie serca.

Ujawnił to sam Vilard kilka dni temu w programie Pinky Promise , gdzie wyznał, że miał krótki romans z Angelique Boyer (Vico) podczas nagrań telenoweli.


Eddy Vilard y Angelique Boyer
Eddy Vilard i Angelique Boyer MEZCALENT

„To była moja dziewczyna, prawie nikt o tym nie wie” – oznajmił.

Vilard, który ma ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie, powiedział, że bohaterka udanych melodramatów, takich jak Teresa, stała się jego pierwszą miłością.


Angelique Boyer
Angelique Boyer w Rebelde MEZCALENT

„Chodziłem z Angelique, kiedy byłem w Rebelde. Oczywiście, to była letnia miłość, moja pierwsza miłość. Myślę, że wytrzymaliśmy cztery miesiące” – wyjaśnił 31-letni aktor.

Romans między nimi nie doszedł do skutku, ale Eddy najlepiej wspomina ten etap swojego życia, kiedy był jeszcze nastolatkiem.

„To było bardzo szybkie, cztery miesiące, ale w ciągu czterech miesięcy wiele rzeczy jest się ws tanie stać, jednego dnia wiele można zrobić” – ujawnił z figlarnym uśmiechem na twarzy.

Udostępnij
Sprawdź także  Danilo Carrera i Paulina Goto zagrają w nowej telenoweli Televisy

Zostaw odpowiedź