Pokaz Super Bowl J.Lo i Shakiry otrzymał cztery nominacje do nagrody Emmy


Spektakl otrzymał wyróżnienie za najlepszą Outstanding Variety Special (Live), za reżyserię, projekt oświetlenia i kierunek muzyczny.


Jennifer Lopez i Shakira za występ podczas przerwy w meczu Super Bowl otrzymały we wtorek wiele nominacji do nagrody Emmy.

Zdobywcy nagrody Grammy, w tym Pharrell Williams, Beastie Boys i Trent Reznor z Nine Inch Nails, po raz pierwszy będą mieli szansę na zdobycie wielkiego honoru amerykańskiej telewizji.

„Super Bowl LIV Halftime Show z udziałem Jennifer Lopez i Shakiry” zdobył cztery nominacje, w tym Outstanding Variety Special (Live). Nie było jasne, czy López i Shakira były specjalnie nominowane, ale poprzedni artyści Super Bowls, tacy jak Beyoncé, Lady Gaga i Bruno Mars, zostali nominowani do nagrody Emmy za swoje występy. Przedstawienie zostało również docenione za reżyserię, projekt oświetlenia i kierunek muzyczny.

Kolumbijska piosenkarka opublikowała zdjęcie na Instagramie

„Właśnie usłyszałem od @JLo, że mamy cztery nominacje #Emmys do programu Super Bowl LIV HT! To niesamowite. Dziękuję @TelvdAcad i wszystkim, którzy to umożliwili” – napisała Shakira.

Publikacja otrzymała ponad 400 tysięcy „polubień” i setki komentarzy.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *