Super Bowl 2020 o smaku latino


Po raz pierwszy w historii dwie latynoskie gwiazdy będą dzielić scenę 


Wczoraj ogłoszono, że   Jennifer LopezShakira zaśpiewają w przerwie Super Bowl LIV , finału turnieju futbolu amerykańskiego w Stanach Zjednoczonych, który odbędzie się na Hard Rock Stadium w Miami 2 lutego 2020 r.

Artyści, których nazwiska krążyły obok Taylor Swift jako gwiazdy, które mogłyby kierować tradycyjnym koncertem obchodzonym w pozostałej części imprezy, opublikowały zdjęcia z wiadomościami.

„Dwie królowe po raz pierwszy razem na największej scenie na świecie. Witaj Jennifer Lopez i Shakira w przerwie, „napisało na swojej stronie na Twitterze  Pepsi , główny sponsor American Football League ( NFL ).

Krótko przedtem zarówno Shakira, jak i Jennifer López zamieściły na swoich kontach na Instagramie dwie fotografie, wraz z wiadomościami, w których Kolumbijka powiedziała „przygotuj się”, a JLo powiedziała: „To się dzieje”.Kilka minut później opublikowano już ich zdjęcie wraz z logo Super Bowl. Jennifer Lopez ostrzegła, że ​​na koncercie „podpalą świat”, a Barranquilla powiedziała: „Nie ma nic większego niż to! Tak się cieszę, że mogę wziąć udział w Super Bowl. ” W 2019 roku odpowiedzialni za ten segment byli członkowie zespołu Maroon 5, z raperami Big Boi i Travis Scott. Wcześniej występował Justin Timberlake (2018) i Lady Gaga (2017), Coldplay (2016), Katy Perry (2015), Bruno Mars (2014) i Beyoncé (2013).

Jennifer Lopez, która mieszka w Miami od dwóch lat, powiedziała w ostatnim wywiadzie „że to zaszczyt” być częścią Super Bowl , wydarzenia, które było oglądane z religijną czcią w domu, ponieważ jej ojciec jest fanem footbollu .

Od dawna krążyły pogłoski o tym, że nowojorska piosenkarka zPortorykańskiego pochodzenia będzie odpowiedzialna za ten występ.. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *