Jennifer Lopez y Shakira fot. screenshoot youtube

Jennifer Lopez i Shakira postawiły na salsę oraz reggaeton na Super Bowl


Divom z Bronxu i Kolumbi towarzyszyli i


Jennifer Lopez i Shakira spełniły obietnicę wprowadzenia latynoskiego smaku w , gdzie Kansas City Chiefs zdobyli mistrzostwo NFL.

Stadion Hard Rock był miejscem, w którym Diva z Bronxu i Kolumbijka zmusili ludzi do wstania.  jako pierwsza zaprezentowała się w domu Miami Dolphins.

W towarzystwie fajerwerków piosenkarka, która nosiła dopasowaną czerwoną sukienkę i miała towarzystwo jej tancerek wykonała „La Loba”.

„Cześć Miami”, Kolumbijka powiedział stadionowi podczas kręcenia się. Przy „ Ojos así ” i arabskim brzmieniu starała się sprawić, by trybuna zatańczyła, ale kulminacją było, gdy śpiewała „Suerte” („Whenever, Wherever”) , gdzie poruszała biodrami tj kocha.


Stopniowo dodawała latynoskie dźwięki, aż Bad Bunny przybył jej towarzyszyć. Portorykańczyk nosił srebrny garnitur. Ta dwójka artystów zmiksowała „Chantaje” i „Calladita” tam, gdzie były dźwięki salsy.

Kolumbijka zakończyła śpiewanie „Hips don't lie” .Nadszedł moment, gdy weszła na scenę, aby zaśpiewać swoje hity.

Diva z Bronxu zeszła na scenę z rury i zrobiła to z wielką pompą.

Gdy wykonywała ' Waiting for to night” ” dołączył do niej J Balvin, aby towarzyszyć i rytmy zabrzmiały na scenie.Przy „ Mi gente ” piosenkarka wyglądała zmysłowo i publiczność ogarnęła energia. Ale wszystkie potem przeszła na ' On the floor '.
Kolejną niespodzianką, która wydarzyła się tej nocy, był chóru dziecięcego, w którym córka , Emme Muñoz, była solistką, gdy jej matka ukazała amerykańską flagę.

Najważniejszym momentem tego wydarzenia i rozkwitu było, kiedy dwójka artystek zaangażowała się w „pojedynek taneczny”, w którym wspólnym mianownikiem był dźwięk salsy.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź