„Teraz są razem.” Wierny sojusznik Edith González w 'Doña Bárbara’ zmarł.


, który brał udział w innych udanych telenowelach , takich jak  () i  (), zmarł w wieku 64 lat w rodzinnej Kolumbii


Kolumbijskie medium artystyczne pogrąża się w żałobie. W miniony weekend zmarł   , który w latach 2003-2010 brał udział w udanych telenowelach na .

„Dzisiaj żegnamy się z naszym kolegą i przyjacielem Raúlem Gutiérrezem. Będziemy go pamiętać już zawsze. Braterski uścisk ze strony ACA i społeczności aktorów i aktorek Kolumbii dla jego rodziny i przyjaciół” – potwierdziło w sobotę kolumbijskie Stowarzyszenie Aktorów.

Gutiérrez, który zmarł w wieku 64 lat w rodzinnej Kolumbii, miał ponad trzy dekady doświadczenia w radiu, teatrze, dubbingu i telewizji.Aktor stał się regularną twarzą telenowel, które RTI produkowało wówczas dla sieci Telemundo, wśród których są takie o międzynarodowych sukcesach jak  ( – 2003) i  ( – 2004), gdzie grał Cayetano Romero, wiernego sojusznika złej Bárbary Montesinos (Gabriela Vergara ), wielkiego czarnego charakteru tej historii, prowadzonej przez Paolę Rey i Juana Alfonso Baptistę .

Gutiérrez współpracowała także z Edith González w 2008 roku przy  , opowieści, w której dał życie pułkownikowi Diógenes Pernalete, najwyższemu autorytetowi miasta i głównemu wspólnikowi występków popełnionych przez postać, którą grała zmarłą Edith .

był dżentelmenem. Znakomity towarzysz, hojny w każdej scenie, dobry rozmówca i idealny do rumby. Praca z nim była zaszczytem i luksusem było widzieć jego przemianę w każdej wykonywanej przez siebie roli. Nie byłoby Doñy bez Pernalete. Teraz są razem ”- napisał Christian Meier , który pracował z Raúlem przy operach mydlanych, takich jak La tormenta  (Hacjenda La Tormenta) i El zorro, la sword y la rosa (Zorro).Katie Barberi, która współpracowała z Gutiérrezem w Doña Bárbara, również poświęciła aktorowi emocjonalne pożegnanie na swoim profilu na Twitterze.„Są aktorzy, których nie wszyscy z nas znają z ich nazwiska, ale mają mocną, interesującą i odnoszącą sukcesy karierę i którzy, miejmy nadzieję, wzbudzą szacunek dla swojej kariery, taką, jaką wzbudził Raúl Gutiérrez. Niech spoczywa w pokoju” – napisała meksykańska aktorka.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź