Od brzydkich do pięknych, zobacz najbardziej szokujące przemiany w telenowelach!


Zobacz, jak te zapadające w pamięć postacie, które podbiły serca widzów na małym ekranie. Jak się zmieniły!


Aktorki telenowel, takie jak Thalía i Michelle Vieth, należą do wybranej grupy gwiazd, które musiały przejść drastyczne zmiany fizyczne, aby zagrać pamiętne postacie małego ekranu.


Ana Maria Orozco

Jedno z najbardziej pamiętnych przekształceń w telenowelach, należało do postaci Beatriz Pinzón, odgrywanej przez Ana Maria Orozco w Yo soy Betty la fea (Brzydula), z 1999. Jej staromodny wygląd i osobliwy śmiech były charakterystyczne, ale jej przemiana urzekła Don Armando, który w końcu zdał sobie sprawę, że ma piękną kobietę zarówno od środka jak i na zewnątrz.


Thalia

W swojej niezapomnianej roli głównej w telenoweli María Mercedes, także piosenkarka przeistoczyła się z kobiety o brudnej twarzy, która sprzedawała losy na loterię, w postać elegancką i pełną gracji. Jakże wyglądała wspaniale, kiedy pojawiła się obok ukochanego, aktora Arturo Peniche !


Manuel Landeta

Ten aktor grał Teobaldo w telenoweli Corazón indomable (Dzikie serce). W melodramacie aktor nosił protezę, która zdeformowała jego twarz oraz garb i fałszywy brzuch, który zakrywał jego ciało.


Michelle Vieth

Aktorka Michelle Vieth odłożyła ubrania starszej pani, aby wyglądać ekstrawagancko w swojej pamiętnej roli Lucii z popularnej telenoweli młodzieżowej Soñadoras. Z pomocą swoich najlepszych przyjaciół, Vieth przybyła na uniwersytet jak modelka, a ​​wszyscy jej koledzy z klasy zaniemówili.


Ariadne Diaz

Meksykańska aktorka Ariadne Díaz wiedziała, jak zaskoczyć widzów swoją niesamowitą przemianą w rolach Marianeli Ruiz i Teresy w produkcji Televisy Llena de amor. Aktorka zdjęła ogromne okulary i straciła na wadze po treningu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *