Amenábar przedstawia 'La Fotruna’, swoja nową serię dla Movistar+


Znany filmowiec po raz pierwszy wskakuje na mały ekran z thrillerem przygodowym


Alejandro Amenábar, po zademonstrowaniu swojego niezaprzeczalnego talentu na dużym ekranie, przybywa do małego, aby zrewolucjonizować go swoim pierwszym serialem „La Fortuna” .

Film fabularny, który teraz rozpoczyna zdjęcia, będzie miał 6 rozdziałów i będzie miał premierę w Movistar + w 2021 roku. Wszystko po nagraniach na scenach w Madrycie, Kadyksie, Saragossie, Galicji i Euskadi oraz w Ameryce Północnej.

Jest to epicki thriller przygodowy, który odzyskuje ducha i narrację najlepszych klasyków. Wystąpi w nim Stanley Tucci, nominowany do Oscara za „Nostalgia anioła”, w roli poszukiwacza skarbów Franka Wilda; Clarke Peters („The Wire”), jako adwokat Jonas Pierce i T’Nia Miller (Years & Years), jako adwokat Susan McLean. Młody aktor Álvaro Mel wciela się w rolę niedoświadczonego dyplomaty Álexa Ventury. Aktorka Ana Polvorosa będzie Lucíą, jego współpracownikiem. Oprócz tego wystąpią m.in. Karra Elejalde, Manolo Solo, Blanca Portillo czy Pedro Casablanc .

Co opowiada historię „La Fortuna”?

Alex Ventura, młody i niedoświadczony dyplomata, nieświadomie zostaje przywódcą misji, która zweryfikuje wszystkie jego przekonania: odzyskanie podwodnego skarbu skradzionego przez Franka Wilda, poszukiwacza przygód, który podróżuje po świecie, plądrując wspólne dziedzictwo głębin morza.

Tworząc wyjątkowy zespół z Lucíą, oficerem biorącym broń i Jonasem Pierce, genialnym amerykańskim prawnikiem pasjonującym się historiami o piratach, Álex wyruszy w przygodę swojego życia, odkrywając znaczenie miłości, przyjaźni i zaangażowania w to, co w co wierzysz.

Udostępnij
Sprawdź także  Zwiastun filmu „Haunted: Latinoamérica”: Netflix przedstawia spin-off swojej serii horrorów dokumentalnych z przypadkami w Ameryce Łacińskiej

Zostaw odpowiedź