Rebelde: aktorzy udanej telenoweli młodzieżowej, którzy już nie żyją


Współpracownicy AnahiDulce Maríi i innych, których już z nami nie ma z tej udanej telenoweli młodzieżowej Televisy


W czerwcu 2006 roku udana telenowela młodzieżowa Rebelde została zakończona w Meksyku. Historia ta przyniosła sławę szóstce bohaterów: Anahi , Alfonso HerrerzeMaite PerroniChristiana Cháveza, Dulce Maríi i Christopherowi Uckermannowi

Prawie trzy dekady później zjawisko to nadal silnie bije dzięki retransmisjom serii, gdzie wielu widzów ponownie przeżywa ekscytujące intrygi, które pojawiły się w Elite Way School. Nieuniknione uczucie nostalgii nachodzi, gdy znów można zobaczyć na ekranie aktorów, których niestety już z nami nie ma.

Jacqueline Voltaire

Urodzona w Wielkiej Brytanii aktorka była szaloną matką Vico (Angelique Boyer).Voltaire, której ostatnia praca telewizyjna była wykonywana w telenoweli Palabra de mujer (2008), zmarła w kwietniu 2008 roku z powodu raka skóry, na który cierpiała przez dwa lata, po kilku dniach hospitalizacji w szpitalu.


Lourdes Canale

Pierwsza meksykańska aktorka w butach profesor Hildy Acosty poruszyła całe pokolenie młodych ludzi.


View this post on Instagram

Recordando a Lourdes Canale (1934- 2012)

A post shared by Artistas en México (@famososmexico) on


Canale zmarł w 2012 roku w wieku 78 lat.


Pedro Weber

Meksykański komik grał kamerdynera i kierowcę ojca Míi Colucci (Anahi).Weber zmarł w 2016 roku z powodu powikłań sercowych po kilku latach cierpienia na serce.


Abraham Stavans

Pierwszy meksykański aktor dał życie ojca „Nico”, który był pierwszą wielką miłością Lupity (Maite Perroni).Stavans zmarł w 2019 roku w wieku 86 lat.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *