Alejandro Sanz wraca do swoich początków – koncert uliczny


Solista z Madrytu dał spektakularny koncert ze swojej dzielnicy Moratalaz


„Witam. Dziś po południu chciałbym, abyście wiedzieli o sieciach społecznościowych, ponieważ wydarzy się coś, co mnie bardzo podnieci i chcę się z Wami podzielić. Uściski.” To była wiadomość, którą Alejandro Sanz opublikował w swoich Story na Instagramie o piątej po południu w tę niedzielę. Reklama, która wzbudziła ogromne oczekiwania, biorąc pod uwagę radosną twarz madryckiego artysty.

Solista z Madrytu wrócił do dzielnicy, w której się urodził i dorastał. Powrócił do początków, oferując koncert uliczny w sercu stolicy, z którym piosenkarz i kompozytor zainaugurował nowy etap pokazów po światowej pandemii wywołanej przez Covida-19.

Popularny most Estrella na M-30 w Madrycie był sceną spektakularnego widowiska ulicznego. Tam rada miejska Madrytu chciała uhonorować solistę, umieszczając tablicę na jego cześć. Ponadto mężczyzna z Madrytu umieścił kłódkę jako symbol swojego związku z mostem, na którym zaczął grać.


Alejandro Sanz umieszcza kłódkę obok płyty Partío Heart Bridge / Freshwave Production


„Puente del Corazón Partío, w hołdzie Alejandro Sanzowi, mieszkańcowi Moratalaz, który znalazł inspirację na tym moście w drodze do światowego uznania. Madryt to miasto, w którym marzenia się spełniają” – można przeczytać na wspomnianej tablicy.

W dusznym upale Alejandro Sanz zaskoczył tych, którzy kiedyś byli jego sąsiadami, pokazem na żywo, dzięki któremu stwierdził, jak ważna jest muzyka dla miasta, które zostało najbardziej ukarane przez wirusa. Solista znosił wysokie temperatury ze stoickim spokojem dzięki swemu eleganckiemu czarnemu blezerowi, który kontrastował z niebieskim niebem letniego popołudnia w Madrycie.Viviendo deprisa, Looking for paradise i Corazón partío to 3 piosenki, które można było oglądać na żywo na ulicy. „Chcę poświęcić to mojej okolicy, Moratalazowi” – oznajmił solista przed niewielką liczbą szczęśliwych ludzi, którzy mogli cieszyć się koncertem na scenie i tysiącami ludzi, którzy widzieli go z końca mostu.

Po koncercie można także oglądać różne gigantyczne ekrany rozrzucone po całym mieście: w Callao, na stadionie Metropolitan, Pałacu Prasowego, targu San Miguel …


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *