18 lat później tak wygląda obsada odnoszącej sukcesy młodzieżowej telenoweli ‚Clase 405’!


Wielu uczniów, którzy uczyli się w ekskluzywnej szkole „Elite Way School”, wcześniej grało w Clase 406, telenoweli dla młodzieży wyprodukowanej przez Pedro Damiána, który właśnie osiągnęła pełnoletność. 18 lat po premierze pokazujemy, jak zmieniła się obsada


Clase 406

Krótko przed otwarciem szkoły Elite Way School i możliwości zobaczenia narodzin jednej z najbardziej udanych grup muzycznych w najnowszej historii, RBD, w Meksyku istniała skromna szkoła publiczna Rosario Castellanos, gdzie mieściła się słynna Clase 406, z Iran CastilloDulce Maríą , Sherlyn , Aarónem Díazem i innymi.


Udana opera mydlana

Udana telenowela

Seria młodzieżowa wyprodukowana przez Pedro Damiána ( Rebelde ) została wydana w 2002 roku i miała ponad 300 odcinków, będąc jedną z najdłuższych telenowel. 


Aaron Diaz

Aaron Diaz

Meksykański aktor miał 20 lat, kiedy grał „Kike”, przystojnego przywódcy w Clase 406. Dziś ma 38 lat i nadal zachwyca publiczność swoim talentem w udanych seriach, takich jak Betty en NY , jego ostatnia jak dotąd praca telewizyjna.


Alfonso Herrera

Alfonso Herrera

Ta telenowela to debiut telewizyjny exRBD, który ożywił Juana Davida. 18 lat później jest ojcem i nadal rozwija karierę aktorską na skalę międzynarodową. Jego ostatni udział w telenoweli miał miejsce w 2009 roku, kiedy zagrał w Camaleones . 


Christian Chavez

Christian Chavez

Meksykański aktor i piosenkarz wszedł w skórę „Fercho”, fana piłki nożnej. Dziś, w wieku 36 lat, nadal zarabia na życie przez aktorstwo. Niedawno był częścią obsady trzeciego sezonu w La Casa de las Flores (Netflix).


Słodka Maria

Dulce Maria

Była członkini RBD, która wkrótce zostanie mamą , grała „Marce”, jedną z najmniej kłopotliwych uczennic w Clase 406. Aktorka i piosenkarka nadal łączy muzykę z aktorstwem. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją na ekranach sieci Telemundo w ramach wiodącej obsady drugiego sezonu z Falsa identidad. 


Sherlyn

Sherlyn

Dziś jest matką Andréa, a wtedy dała życie „Gaby”, inteligentnej i wybitnej uczennicy, która zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. 


Grettell Valdez

Grettell Valdez

Meksykańska aktorka weszła w skórę „Dani”, młodej antagonistyki historii. Dziś ma 43 lata, jest matką i nadal pracuje w Televisie. 


Zamek w Iranie

Irán Castillo

Dziś 43-letnia meksykańska aktorka grała Magdalenę, buntowniczkę z Clase 406. Obecnie jest częścią obsady drugiego sezonu superserii Telemundo Enemigo íntimo. . 


Francisco Rubio

Francisco Rubio

Meksykański aktor miał 22 lata, kiedy grał Carlosa „El Caballo”, młodego mężczyznę, który popada w brudną działalność i zostaje wyrzucony ze szkoły, do której powraca później jako opiekun. Ostatnio był widziany w drugim sezonie La doña de Telemundo. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *