Musimy dostosować się do nowej normalności: Morat


Kolumbijska grupa nadal pracuje nad muzyką i przygotowuje nowe projekty 


Przemysł rozrywkowy będzie jednym z ostatnich, który ponownie się aktywuje z powodu pandemii Covid-19 w sposób pełny (koncerty). Jednak Martín Vargas, piosenkarz i perkusista Morata, zapewnił, że „musimy nauczyć się dostosowywać” do nowej rzeczywistości. 

„Chodzi o to, że nie ma nic jasnego, ale nie powinniśmy narzekać, myślę, że powinniśmy uczyć się z tego, co jest dzisiaj, pozwolić sobie trochę odejść, zrozumieć, że nie będzie przez jakiś czas tak jakbyśmy tego chcieli i musimy dostosować się do tej sytuacji. Jednym ze sposobów na to jest przygotowanie najlepszego możliwego programu, przygotowanie go w głowie, czy to za sześć miesięcy, rok, czy kiedy wszystko stanie się jasne i będziesz mógł zrobić coś odpowiedzialnego z publicznością. Zrobimy najlepszy koncert, który dotąd był i dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani ”- powiedział członek zespołu pop.

Grupa nie była wolna od koronawirusa, ponieważ Juan Pablo Villamil został zainfekowany, co spowodowało poddanie wszystkich członków kwarantannie, chociaż Vargas stwierdził, że jego kolega jest w dobrym zdrowiu.

„Mamy się dobrze, na szczęście nasze zdrowie jest w porządku, ale musisz wziąć odpowiedzialność, kiedy masz wirusa. Zwłaszcza, aby nikogo nie zarażać, ale to już koniec, mamy się dobrze, każdy jest teraz w domu”, ogłosili.

Pomimo tego doświadczenia kolumbijska grupa nadal pracowała nad muzyką i przygotowywała nowe projekty. W tej chwili promują swój nowy singiel „Bajo la Mesa”, w którym współpracowali z Sebastiánem Yatra .

„Znalazł tę piosenkę i myślę, że wyszła bardzo dobrze. Myślę, że łączy ona istotę dwóch muzycznych propozycji” – powiedzieli.

„To bardzo szczególny czas, ale jest kwestia sieci społecznościowych i ludzie są bardzo świadomi swoich telefonów komórkowych. Myślę, że jest to opcja, okazja dla ludzi, aby zobaczyć, co dzieje się z naszą muzyką i z tą współpracą z Yatrą. Nie jest tak, jak zwykle dzieje się to w normalnych czasach, ale dzięki sieciom społecznościowym możemy zrobić tę promocję – dodał.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *