Dzień Ojca 2020: duety ojców z dziećmi, i dzieci sławnych ojców


Jabłko nie pada daleko od drzewa w tych utalentowanych rodzinach, których geny muzyczne były przekazywane z pokolenia na pokolenie


Przez lata widzieliśmy ikony muzyki latynoskiej, takich jak Antonio Aguilar , Vicente Fernández , Marco Antonio Solís i Ricardo Montaner, którzy dzielili się światem z dziećmi, które poszły w ich ślady i cieszą się renomą w branży.

Niektórzy dzielili się nawet scenicznymi fanami obu pokoleń, jak  pamiętny występ Alejandro Fernándeza wraz z córką Camilą Fernández podczas rozdania nagród Billboard Latin Music Awards 2016. Albo kiedy Marco Antonio Solís wyprowadził swoje trzy córki, aby dołączyły do ​​niego na scenie, żeby zaśpiewać składankę piosenek kilka lat temu w LA Theatre Nokia.

Świętując Dzień Ojca (23 czerwca), zobacz niezapomniane chwile między tatusiami i ich dziećmi śpiewającymi razem na scenie.

Antonio & Pepe AguilarPepe & Angela, Leonel AguilarVicente i Alejandro FernándezAlejandro i Camila FernándezJulio & Julio Iglesias Jr. Ricardo Montaner & Ricky, Mau & Evaluna Don Pedro i Lupillo Rivera


Córka Marca Anthony’ego, Emme: Marco Antonio Solis – Beatriz Adriana, Marla i Alison SolisCórka Emilio Estefan, Emily Estefan: 


Udostępnij
Sprawdź także  25 najlepszych albumów latynoskich 2020 roku

Zostaw odpowiedź