„Mroczne pożądanie”, nowa meksykańska seria na Netflix, w której wystąpi Maite Perroni


To nowy meksykański serial „Oscuro deseo”, w którym wystąpi aktorka i piosenkarka Maite Perroni, była członkini RBD


Dzięki kwarantannie oglądanie filmów oraz seriali stało się jednym z kilku ulubionych hobby. Ostatnimi czasy na świecie (w tym Meksyku) dużo się mówi o „365 dniach”, polskim erotycznym filmie, który wywołał zamęt i kontrowersje w serwisie Netflix.

Mówiąc o platformie streamingowej, Netflix ogłosił, że nadchodzi kolejna produkcja, która z pewnością odniesie sukces, i będzie nadal obstawiać produkcje pełne niebezpiecznych relacji, zakazanych miłości oraz dużo pasji i erotyzmu.

Jest to nowy meksykański serial „Mroczne pożądanie” (Obsesion deseo), w którym wystąpi aktorka i piosenkarka Maite Perroni, była członkini RBD. Pozostałą obsadę tworzą Alejandro Speitzer, Erik Hayser, Jorge Poza, Regina Pavón i María Fernanda Yepes.

Produkcja pojawi się w serwisie Netflix 15 lipca, co potwierdzono w sieciach społecznościowych.Maite Perroni także nie moze się doczekać premiery i śledzi informacje oraz pozdrowienia od fanów np na Twiterze. Tu odpowiedź dla Fana z PolskiFabuła

„To, co zaczęło się jako drobna przygoda, prowadzi do zapalającej pasji, a następnie do niebezpiecznej obsesji”, napisała platforma streamingowa o swojej nowej produkcji.

Historia koncentruje się na prestiżowej prawniczce i profesorze uniwersyteckim, która nazywa się Alma Solares, która odwiedza swoją najlepszą przyjaciółkę w weekend, aby pomóc jej przetrwać rozwód. Podczas tej podróży poznaje 23-letniego mężczyznę (Darío Guerra), z którym ma pasjonującą przygodę, krótki romans, podczas kiedy jej mąż i córka czekają w domu.

Pomimo prób zapomnienia o romansie, życie zatroszczy się o to by pamiętała przez niebezpieczną obsesją.Premiera 15 lipca na Netflix

https://www.netflix.com/title/81090319

Udostępnij
Sprawdź także  'Trzy metry nad niebem' : Federico Moccia ujawnia szczegóły serii przygotowywanej przez Netflix

Zostaw odpowiedź