Christian Chávez świętuje, że jego rodzice przetrwali COVID-19


Artysta opublikował zdjęcie ze swoimi rodzicami, w którym prosi ludzi, aby nie tracili czujności w czasach tej pandemii, która wciąż zabiera życie milionom


Christian Chávez jest wdzięczny za życie po tym, jak jego rodzice wyszli z koronawirusa.

Poprzez swoje sieci społecznościowe aktor wyjaśnił, że jego rodzice przeżyli stresujące chwile, kiedy zachorowali na COVID-19 , i że teraz, kiedy minęli najbardziej skomplikowany etap, rodzina może znów się uśmiechnąć.

Na rodzinnym zdjęciu Chávez wyjaśnił, że takie burze nas wzmacniają, i poprosił opinię publiczną, by nie poddawała się pandemii, która wciąż zabiera życie milionom.

Zakończył swoje przesłanie kilkoma emocjonalnymi słowami: „Dbaj o siebie i swoich bliskich. Jeśli masz rodziców, masz wszystko”.

„Nie chciałem rozmawiać o trudnym etapie, w którym żyliśmy jako rodzina, kiedy moi rodzice byli chorzy na COVID-19, ponieważ oboje mieli najbardziej delikatne momenty, znów możemy się uśmiechać. Burze są częścią życia, ale sposób w jaki je przetrwamy wzmacnia nas.

Dziękuję za modlitwy i roztropność. Nie zawiedźmy, ta pandemia zabrała życie milionom. Dbaj o siebie i swoich bliskich. Jeśli masz rodziców, masz wszystko ”- czytamy.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *