rbd fot. zdjęcie promocyjne

Są bohaterami NOWEJ WERSJI „Rebelde”, którą wyprodukuje Netflix


Udana telenowela „” wyprodukowana przez Pedro Damiána została oparta na „ Way” argentyńskiego Crisa Morena


Udana opera mydlana „Rebelde” z udziałem , Alfonsa Herrery, Dulce Marii, Christophera Uckermana, Christiana Cháveza, będzie miała remake produkowany przez Netflix .

Należy zauważyć, że „Rebelde”, produkcji Pedro Damián opiera się na „  do Crisa Moreny, który sprzedał prawa do oryginalnej serii właśnie  i powiedział, że ta nowa wersja będzie bardziej wierna oryginałowi niż serii z Meksyku.

Co jest znane

Według różnych wywiadów, które udzielił  , wiadomo, że nowa wersja „ Rebelde” będzie się składać z 20 rozdziałów , jednak historia może się wydłużyć o kolejne sezony. Prace nad produkcją rozpoczęły się przed pandemią, ale obecnie są z tego powodu wstrzymane. Oczekuje się, że wkrótce zostaną wznowione w studiach Churubusco w CDMX .


Nowa „ Mía ” i „ Miguel ”

Niewiele wiadomo o bohaterach, podano tylko dwa nazwiska, które mogą być nowymi bohaterami romansu między zepsutą i zamożną dziewczyną a młodym mężczyzną z klasy średniej.

Są to Sergio Mayer Mori, syn aktorki Bárbara Mori oraz aktora, piosenkarza i polityka Sergio Mayer. Drugim ujawnionym nazwiskiem jest , najstarsza córka aktora i komika Omara Chaparro.


Zdjęcie: IG andreaxchaparro

Zdjęcie: IG smayermori

Istnieje trzecia aktorka, choć jej udział nie został potwierdzony w stu procentach. Pogłoski wskazują ją jako jedną z głównych bohaterów, a jest to Ana Paula, siostrzenica Anahi, która dała życie „ Míi Colucci ” w meksykańskiej wersji „ Rebelde 


Zdjęcie: ap.anapau
Udostępnij

Zostaw odpowiedź