Maite Perroni pokazuje swoje najciemniejsze pragnienia


ExRBD występuje w nowej serii Netflix „ Oscuro deseo”, w której Maite Perroni ożywia bardzo namiętną kobietę


Platforma dla filmów i seriiNetflix, ogłosiła premierę serii Mrocznego pożądania”, z udziałem Maite Perroni w roli „ Almy Solares” , prestiżowej pani prawnik i profesor Uniwersytetu, która w jeden weekend wdaje się w romans i spełnia swoje najbardziej namiętne życzenia z „Darío Guerra” , 23-latkiem. 

Jednak Alma chce porzucić ten romans i wraca do domu ze swoim mężem i córką, nie wiedząc, że wkrótce rozpocznie się piekło, ponieważ ta nieistotna przygoda prowadzi do rozpalenia pasji i niebezpiecznej obsesji .Perroni pokazuje swoją zmysłową stronę

Dzięki tej postaci Perroni pokazuje swoją najbardziej zmysłową stronę, aspekt wykraczający poza jej rolę w telenoweli Rebelde, dzięki której stała się sławna, a także w innych melodramatach, w których zagrała. 

Alejandro Speitzer, Erik Hayser, Jorge Poza, Regina Pavón i María Fernanda Yepes również uczestniczą w tym nowym projekcie. Jest produkowany przez Grace Ugalde i Verónicę Velasco, Epigmenio Ibarra i Natashę Ybarra-Klor z Argos Televisión. 

Oscuro Deseo” ma mieć premierę 15 lipca na platformie. Seria została napisana przez Leticie López Margalli i wyreżyserowana przez Pedro P. Ybarrę i Kenię Márquez.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix potwierdza drugi sezon „Sky Rojo”; jest już data premiery

Zostaw odpowiedź