J Bavin oferuje koncert „Behind The Colores”


wykonał wszystkie piosenki nowego albumu „


Tęczą i muzyką z nowego albumu J Balvina udało się przekroczyć w tę sobotę granice, zdobyć całą Amerykę Łacińską, a także Atlantyk z transmisją, którą Kolumbijczyk wykonał za pośrednictwem transmisji strumieniowej zatytułował „Behind The Colours”.

Na trwającym około 65 minut , 35-letni artysta wykonał wszystkie piosenki ze swojego nowego albumu „ i wykorzystał do tego interaktywną grafikę, która wprowadziła widzów w świat, który Balvin stworzył dla tego nowego materiału. .

Program, który zaprezentowała znana marka whisky, również miał gości, współpracowników, z którymi Kolumbijczyk pracował nad tym nowym albumem. W ten sposób fani mogli zagłębić się w proces twórczy Balvina przy tym albumie.

Kolumbijczyk mógł zatem rozmawiać z takimi artystami jak muzycy Diplo i Sky Rompiendo, a także z Colinem Tilleyem, twórcą wszystkich klipów do albumu „Colores”. Oprócz tego był obecny ambitny twórca Takashi Murakami.

Rozpoczął od „Amarillo”, po czym powiedział, że był szczęśliwy, że mógł dotrzeć do tylu ludzi za pośrednictwem tego koncertu.

Wśród utworów, które można było usłyszeć w programie nadawanym na YouTube z domu J. Balvina w Medellin w Kolumbii, znalazły się „Azul”, „Rojo”, „Rosa”, „Morado”, „Verde”, „Negro”, „Gris” i „Arcoíris”.


Udostępnij
Sprawdź także  2022 Heat Latin Music Awards: pełna lista zwycięzców

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź