J Balvin wprowadza kolekcję GUESS inspirowaną kolorami


We współpracy z GUESS J Balvin wprowadził 18 czerwca  inspirowaną Colores kolekcję dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Wielokolorowa kolekcja obejmuje bluzy z kapturem, stroje kąpielowe, body, joggery oraz charakterystyczny dwuczęściowy dres Balvina.


Balvin po raz drugi współpracuje z GUESS przy projektowaniu kolekcji odzieży. W zeszłym roku kolumbijska supergwiazda rozpoczęła kampanię tematyczną Vibras z inspirowanymi Miami stylami lat 90. i gotowymi akcesoriami.

„Tym, co było ciekawe tym razem w porównaniu do poprzedniego, jest to, że naprawdę musieliśmy z nim współpracować od samego początku albumu” – mówi Nicolai Marciano, dyrektor ds. Współpracy marki w GUESS. „Wiedziałem, że pracował nad albumem, zanim nazywał się Colores, a kiedy stał się Colores , zaczęliśmy pracować nad procesem twórczym i tak projektowaliśmy kolekcję, jak on tworzył album”.

„Wszystko w tej kolekcji naprawdę go reprezentuje, jego samopoczucie i energię, którą lubi emitować. Wspaniale było widzieć, jak łączy się w idealnej sytuacji roboczej z artystą. Naprawdę udało nam się znaleźć równowagę między tym, czego chciał i co miało dla nas sens jako marka ”, mówi Marciano.

Wyróżniającym się designem jest inspirowana Kolumbią kurtka, szorty i czapka z daszkiem, jak widać na zdjęciu poniżej Balvina.

„To pomysł jednego z naszych projektantów. Zdjęcia [nadruk] to zbiór różnych zdjęć z całej Kolumbii, łączących architekturę, rolnictwo, krajobraz i po prostu naprawdę przedstawiających różne elementy, które składają się na Kolumbię”, wyjaśnia Marciano. „Byliśmy w stanie zastosować tę interesującą nylonową tkaninę, która wykazała duże nasycenie kolorów w miejscach, w których wydaje się bardzo żywa, więc ciekawie było zobaczyć wszystko, jak została złożona. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem efektu końcowego”.

Nowa  kolekcja inspirowana Colores jest teraz dostępna  online .

02-GUESS-xJ-BALVIN-COLORES-CAPSULE-billboard-1240-1592497339
GUESS x J BALVIN COLORES CAPSULE
03-GUESS-xJ-BALVIN-COLORES-CAPSULE-billboard-1240-1592497350
GUESS x J BALVIN COLORES CAPSULE
01-GUESS-xJ-BALVIN-COLORES-CAPSULE-billboard-1240-1592497328
GUESS x J BALVIN COLORES CAPSULE
Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *