‚Imperio de mentiras’ z Angelique Boyer wznawia nagrania po pandemii


Melodramat z udziałem aktorki francuskiego pochodzenia wznowił prace na forach Televisa San Ángel po dwóch miesiącach przerwy z niespodziewaną wizytą!


Po dwóch miesiącach przerwy z powodu pandemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2, nowa telenowela z udziałem Angelique Boyer dla Televisy wznowiła nagrania w Meksyku. Zrobiono to, podobnie jak w pozostałych produkcjach firmy, pod ścisłą kontrolą i z środkami higienicznymi, aby uniknąć infekcji covid-19.

We wtorek zespół roboczy pod przewodnictwem producent Giselle González spotkał się z niespodziewaną wizytą dyrektorów generalnych Grupo Televisa, Bernardo Gómeza i Alfonso de Angoitii , którzy brali udział w różnych forach nagraniowych Televisa San Ángel, które są w nich aktywne. Były więc chwile na podziękowania obsadzie i ekipie za zaangażowanie i wysiłek włożony w utrzymanie generowania przez firmę informacji i treści.


Imperio de mentiras
Televisa

CEO rozmawiali z producentami i obsadą, ratyfikując zobowiązanie firmy do zapewnienia, że ​​ich praca jest prowadzona z najlepszymi środkami zapobiegawczymi i zdrowotnymi. Zauważyli, że dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu aktorów oraz zespołów produkcyjnych firma z powodzeniem wznowiła wszystkie twoje prace produkcyjne.

Imperio de mentiras, podobnie jak inne telenowele, został zaskoczony pod koniec marca pandemią koronawirusa zaledwie miesiąc po rozpoczęciu nagrań, zmuszając zawieszenia zdjęć.

Teraz melodramat, któremu przewodzi także chilijski aktor Andrés Palacios , wznowił nagrania z zamiarem przedstawienia się widzom już tego lata.

Imperio de mentiras opowiada historię pokornego i uczciwego policjanta oraz dziewczyny z zamożnej rodziny, którzy zakochują się w pasji tak niepowstrzymanej, jak zabronionej.


Imperio de mentiras
Angelique Boyer i Andrés Palacios INSTAGRAM

Po tym, jak jej ojciec i dziewczyna byłego policjanta zostali zabici w dziwnych okolicznościach, para bada tajemniczą śmierć, aby odkryć prawdę.

Razem odkrywają potężne sekrety ze świata korupcji, którego nie znali, a wszystko to podczas walki o obronę swojej miłości i wzajemne zaufanie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *