W ten sposób J Balvin reaguje na pomylenie z Malumą


Zobacz filmik, w którym osoba zatrzymująca na drodze myli go z kolegą


Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie J Balvin udostępnił film, w którym widać dokładnie ten moment, w którym osoba zatrzymująca myli go z kolegą i rodakiem Malumą .

Reggaetończyk został nagrany przez swojego towarzysza, gdy dał banknot człowiekowi, który najwyraźniej wyczyścił jego samochód, ale ten nie mógł powstrzymać się od pytania: „Czy jesteś Maluma?”, Na co autor „Colores” odpowiedział: „ Nie, nie, nie, J Balvin ”, wywołując emocje mężczyzny, który natychmiast wspiął się na bok ciężarówki, aby nie pozwolić piosenkarzowi odejść.

„Dzień dobry, mi papa, niech Bóg go błogosławi”, mówi podmiot, który miał na sobie rękawiczki i maskę, i prosi Balvina, by pomachał do niego.

Kilka metrów później piosenkarz poprosił go, aby oddalił się, aby uniknąć upadku.

W opisie filmu czytamy: „Jeśli pomylił mnie z Malumą, oznacza to, że jestem bardzo słodki”, a kilka minut później Maluma był obecny w komentarzach, aby odpowiedzieć na Balvina „Que tipazooo”.Inni kolumbijscy piosenkarze, tacy jak Sebastián Yatra i Greeicy, również oklaskiwali reakcję w komentarzach wideo, które w niecałą godzinę ma już dwa miliony wyświetleń.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *