Itatí Cantoral będzie nietypowym bohaterem w 'La mexicana y el güero’


Meksykańska aktorka zagra profesjonalną oszustkę w remaku chilijskiej historii


W najbliższych dniach, jeśli nie będzie żadnych zmian w ostatniej chwili, Televisa ponownie uruchomi produkcję telenowel z nowymi historiami, które zaczną się kształtować po zakończeniu kwarantanny nałożonej przez pandemię COVID-19. Wśród nich jest La mexicana y el guero  melodramat z akcentami komedii wyprodukowany przez Nicandro Díaza, twórcę takich popularnych tytułów jak Amores verdaderos , Destilando amor i Soy tu dueña .

, którą poprowadzi znana meksykańska aktorka Itatí Cantoral , będzie miała „villagonistę”, czyli bohatera, który będzie jednocześnie czarnym charakterem, tak jak miało to miejsce w innych produkcjach, takich jak Teresa , Rubí czy Doña Barbara, z tą różnicą, że tym razem „Villagonista” porusza się w gatunku komedii.


Melodramat, którego głównymi gwiazdami będą  i  , jest wersją chilijskiej telenoweli , która miała swoją premierę w 2006 roku.

opowiada historię Andrei Ibarroli (Itatí), profesjonalnej oszustki, która dowiaduje się, że Tyler Somers (Juan), amerykański milioner, cierpi po śmierci swojej przybranej matki, która na łożu śmierci prosi, by odszukać jego biologiczną matkę w Meksyku. Andrea skorzysta z tej sytuacji, aby spróbować go oszukać, tworząc fałszywą rodzinę.

W  wystąpią także: Gali MontesRodrigo AbedaEleazara GómezaJacqueline AndereJulio CamejoIran CastilloGabriela CarrilloLaura VignattiNora SalinasPablo ValentínGaby ZamoraMiguel MartínezTania LizardoPatricio Castillo i Sabine Moussier .


Gala Montes i Itatí Cantoral
Itatí Cantoral, Gala Montes i producent Nicandro Díaz INSTAGRAM NICANDRO DÍAZ

Melodramat będzie także oznaczał oczekiwany powrót do telewizji meksykańskiej aktorki i piosenkarki  po prawie 4 latach nieobecności, która wcieli się w Lolitę, kobietę o surowej moralności, która chroni nadmiernie swojego jedynego syna, Sebastiána (Eleazar Gómez).


zostanie wydana w Meksyku w drugiej połowie roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź