Juanes podzieli się swoim fanatyzmem dla metalu w „A Tiny Audience”


Cykl pokazuje artystów, którzy oprócz występów na żywo opowiadają ciekawe szczegóły na temat swojego życia


Juanes jest szczery ze swoimi fanami i przyznaje, że jest prawdziwym fanem metalu w serii„Tiny Audience”. Artysta powiedział, że lubi grupy takie jak Sepultura, Slayer czy Kreator, czy będąca jego ulubioną, Metallika.

„Zwykle śpiewam po hiszpańsku, ponieważ to mój język, myślę po hiszpańsku, ale zdecydowanie uwielbiam rock. Myślę, że nauczyłem się mówić po angielsku przez muzykę taką jak The Beatles , powiedziałbym, że moim ulubionym albumem jest„ Revolver ” lub„ Abbey Road ”, piosenka „ Blackbird ” … ”, podzielił się Juanes.

Odbędzie się czternaście odcinków, w których artyści tacy jak Natti Natasha, Sebastián Yatra i Jackie Cruz zostaną zaprezentowani w nagranym programie z publicznością. Będzie możliwość usłyszenia historii opowiadanych przez ulubionych artystów.

Każda transmisja będzie również zawierać muzykę na żywo, ponieważ zaproszeni artyści zaprezentują specjalne wersje utworów,, Yatra zaśpiewa „No Hay Nadie Más”, a Juanes wykona między innymi „La Camisa Negra”.„W życiu możesz mieć trudne chwile z partnerem, rodziną, w pracy… najważniejsze jest, aby kontynuować pracę i iść dalej, ale ważne jest również, aby zapytać siebie, kim jesteś? Aby poznać siebie lepiej i być lepszym jako osoba. Myślę, że kiedy jesteś sobą, wszystko idzie lepiej … ”, skomentowała Natti Natasha podczas swojego występu.

Serial telewizyjny, który został nakręcony w Miami w Stanach Zjednoczonych , pokazuje intymną chwilę artystów z ich fanami, zanim świat poddany kwarantannie z powodu COVID-19.

„Po premierze możesz cieszyć się specjalnym hołdem dla piosenkarza Juana Luisa Guerry, w którym wezmą udział artyści tacy jak Fonseca, Nacho, Vicente García i Tommy Torres, gdzie każdy z nich opowie historie o dominikańskim piosenkarzu …” podano w oświadczeniu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *