Juanes podzieli się swoim fanatyzmem dla metalu w „A Tiny Audience”


Cykl pokazuje artystów, którzy oprócz ów opowiadają ciekawe szczegóły na temat swojego życia


 jest szczery ze swoimi fanami i przyznaje, że jest prawdziwym fanem metalu w serii„Tiny Audience”. powiedział, że lubi grupy takie jak Sepultura, Slayer czy Kreator, czy będąca jego ulubioną, Metallika.

„Zwykle śpiewam po hiszpańsku, ponieważ to mój język, myślę po hiszpańsku, ale zdecydowanie uwielbiam rock. Myślę, że nauczyłem się mówić po angielsku przez muzykę taką jak The Beatles , powiedziałbym, że moim ulubionym albumem jest„ Revolver ” lub„ Abbey Road ”, piosenka „ Blackbird ” … ”, podzielił się .

Odbędzie się czternaście odcinków, w których tacy jak , Sebastián Yatra i Jackie Cruz zostaną zaprezentowani w nagranym programie z publicznością. Będzie możliwość usłyszenia historii opowiadanych przez ulubionych artystów.

Każda transmisja będzie również zawierać muzykę na żywo, ponieważ zaproszeni zaprezentują specjalne wersje utworów,, Yatra zaśpiewa „No Hay Nadie Más”, a Juanes wykona między innymi „La Camisa Negra”.„W życiu możesz mieć trudne chwile z partnerem, rodziną, w pracy… najważniejsze jest, aby kontynuować pracę i iść dalej, ale ważne jest również, aby zapytać siebie, kim jesteś? Aby poznać siebie lepiej i być lepszym jako osoba. Myślę, że kiedy jesteś sobą, wszystko idzie lepiej … ”, skomentowała podczas swojego występu.

telewizyjny, który został nakręcony w Miami w Stanach Zjednoczonych , pokazuje intymną chwilę artystów z ich fanami, zanim świat poddany kwarantannie z powodu .

„Po premierze możesz cieszyć się specjalnym hołdem dla piosenkarza Juana Luisa Guerry, w którym wezmą udział artyści tacy jak Fonseca, Nacho, Vicente García i Tommy Torres, gdzie każdy z nich opowie historie o dominikańskim piosenkarzu …” podano w oświadczeniu.

Udostępnij
Sprawdź także  Melendi wydaje "Mi código postal", nowa zapowiedź jego długo oczekiwanego albumu "Ahora"

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź