Ximena Sariñana podziela poruszenie wywołane przez „Cosas del Amor”


„Jest to bardzo emblematyczna piosenka, ale także sytuacja, w której się zakochuje i jak Manolo Caro ją stworzył” – ujawnia piosenkarka.


Meksykańska piosenkarka i aktorka Ximena Sariñana , podzieliła się informacją, że jej wersja piosenki „Cosas del Amor”, którą wykonała wraz z hiszpańską aktorką Paz Vega , w trzecim sezonie „ La Casa de las Flores ”, stała się fenomenem za pośrednictwem sieci społecznościowych, ponieważ dużo ludzi łączyło się z numerem muzycznym.

Piosenka, którą pierwotnie wykonały piosenkarki Vikki Carr i Ana Gabriel znalazła się na albumie „Cosas del Amor”, z 1991 roku, który zdobył nagrodę Grammy w kategorii najlepszego nagrania pop Latin , została odtworzona w jednej ze scen z trzeciego sezonu „La Casa de las Flores”. Sariñana powrócił tam do aktorstwa z nastoletnią wersją postaci „Carmelita”.„To bardzo różni się od tego, co uważam za moją muzykę, wciąż jestem inna, ale wydaje mi się, że w latach 80. wszystko było znacznie, znacznie większe. Ludzie bardzo się z tym połączyli, stworzyli wyzwania dla TikTok i ta współpraca wywołała ogromne poruszenie. „ – podkreśliła piosenkarka.

Sariñana wyjaśniła, że w kilku transmisjach, które wygłosiła w sieciach społecznościowych, zinterpretowała już ten temat, ponieważ ludzie są nim zafascynowani. Wyjaśnił również, że melodia ma interesującą harmonię i pomimo faktu, że kilkakrotnie robiła transformacje, obecnie nie ma w planach przedsięwzięcia z piosenkami z lat 80. i 90. XX wieku.

Wśród moich planów nie jest zrobienie czegoś z lat 80., ale cóż, nigdy nie mów„ nigdy ”- dodała aktorka.

Udostępnij
Sprawdź także  Sandra Echeverría, i „La Usurpadora” - 'Uzurpatorka' od 1 października w TV4

Zostaw odpowiedź