Twórca „La Casa de las Flores”, Manolo Caro, stworzy teraz thriller z Najwą Nimri


Meksykański filmowiec będzie miał w swoim nowym projekcie stuprocentowy talent i kreatywność z Hiszpanii


Meksykański reżyser Manolo Caro rozpoczął już swoją nową produkcję w Hiszpanii, kolejną serię, w której główną postać zagra Najwa Nimri, ujawnił sam reżyser w wywiadzie.

Rozpieszczony filmowiec Netflixa, z którym ma podpisany kontrakt na wyłączność, zapowiedział, że rola hiszpańskiej gwiazdy „La Casa de Papel” będzie czymś bardzo mocnym.„Zaczęliśmy kręcić kilka dni temu, wszystko w Madrycie, Najwa jest bohaterką, a to dla mnie wprost marzenie. Kiedy dowiedziałem się, że aktorka z „Los Amantes del Círculo Polar / Kochankowie z Kręgu Polarnego” i „Abre los Ojos / Otwórz oczy” zaakceptowała projekt, było to coś niesamowitego” – powiedział Caro, przechodząc przez czerwony dywan podczas Premios Platino, Nagród Filmowych Iberoamerykańskich.

W serialu, którego nazwa jest na razie zarezerwowana i trzymana w tajemnicy, w 100 procentach wystąpi hiszpański talent i kreatywność.

Będzie to też pierwszy thriller autorstwa specjalisty od komedii, takich jak La Casa de las Flores / Dom kwiatów czy Amor de Mis Amores.

„To mój scenariusz, który uratowałem, to też pierwszy thriller i mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Zawsze mówię firmie, że jestem na etapie eksperymentalnym” – powiedziała Caro, która niedawno ukończyła musical „Érase una vez… Pero ya no

Nimri, także postać z Lucía y el Sexo, oznajmiła tylko, że jest bardzo zadowolona zarówno z pracy Caro, jak i z sukcesu La Casa de Papel.

„To jedna z tych rzeczy, które zdarzają się „od czasu do czasu”, kino anglosaskie jest u szczytu, ale hiszpańsko-amerykański ma też związek.  ‘we are here, bitches’ – „Jesteśmy tutaj, suki” – powiedziała aktorka.

Udostępnij
Sprawdź także  Itatí Cantoral i Eduardo Capetillo rozpoczynają nagrania z Netflix

Zostaw odpowiedź