Adriana Barraza będzie uczyć dzieci superbohaterów na taśmie Rodrígueza


Meksykańska aktorka Adriana Barraza zajmie się grupą dzieci superbohaterów w kolejnym filmie reżysera Roberta Rodrígueza.


Po tym jak zagrała babcię Dory, wymagająca Adriana Barraza powraca jako mądra matrona, ale teraz ma zadbać o grupę superbohaterów w filmie We can be Heroes, Roberta Rodrigueza .

„Babcia Moreno”, jej rola w tym filmie, będzie odgrywać szczególną rolę w tym filmie, opowiadając historię kilku małych dzieci, które będą próbowały ratować swoich rodziców, superbohaterów porwanych przez inwazję kosmitów. „Jest kobietą, która nie ma żadnych mocy, ale trenuje wszystkich, jest zabawna i silna, dzięki czemu widzimy, że wszyscy jesteśmy bohaterami od wewnątrz” – aktorka Adriana Barraza , która była nominowana do Oscara za udział w Babel.

Obecnie w postprodukcji film zawiera obsadę gwiazdorską, w której występują  Priyanka Chopra (Baywatch: guardianes de la bahía), Pedro Pascal (NarcosThe Mandalorian), Christian Slater (Mr. Robot) i Yaya Gosselin (13 Reasons Why).

Zdjęcia rozpoczęły się w sierpniu 2019 r. Za produkcję, scenariusz i reżyserię odpowiada Rodríguez i będzie miał premierę w serwisie Netflix . Amerykanin meksykańskiego pochodzenia nie tylko został doceniony przez filmy takie jak  Érase una vez en México (Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2), Sin City czy Machete, ale także wyreżyserował udane filmy dla dzieci, takie jak saga o  Miniespías (Mali agneci).


Smart-Movies-Robert-Rodriguez
Robert Rodríguez. Rita Quinn – © 2016 Rita Quinn, Getty Images

„To piękny film, który wzmacnia poczucie własnej wartości w rodzinie, u dzieci, a wszyscy wiedzą, jakie są filmy Roberta”, dodała Barraza.

Aktorka bierze obecnie udział w najnowszym sezonie serialu Penny Dreadful: City of Angels .

Udostępnij
Sprawdź także  Jak dziś wygląda `siostra Cecilia' z 'Carity de Ángel / Mała księżniczka' 21 lat po premierze telenoweli

Zostaw odpowiedź