Alejandro Fernández kończy 49


Piosenkarz zrobił niespodziankę pielęgniarkom walczącym z koronawirusem w Miami, które oszalały, gdy zobaczyły artystę w 49. urodziny.


W ten weekend Alejandro Fernández świętował swój ostatni rok z czwórką z przodu! A w ich sieciach było wiele dla jego fanów….

Zaczął inaczej. Kilka godzin po rozpoczęciu 49. urodzin , piosenkarz przesłał kilka wspaniałych zdjęć z sali gimnastycznej, gdzie pokazał muskularne ciało. Ale wielu tego nie zauważyło.


View this post on Instagram

Mente sana en cuerpo sano !!! ???✌?

A post shared by Alejandro Fernández (@alexoficial) on


„Zdrowy umysł w zdrowym ciele”, napisał artysta z najlepszymi intencjami, nie martwiąc się niepochlebnym światłem, które go oświetlało. Komentarze wkrótce się pojawiły. Podczas gdy niektórzy twierdzili, że wyglądał na znacznie starszego, inni twierdzili, że nawet ich tata wygląda lepiej niż on.

Zamiast tego, ignorując krytykę, wykonawca „ Si tú supieras” pojawił się uśmiechnięty w  Despierta América w dniu swoich urodzin, aby zrobić miłą niespodziankę pielęgniarkom, które niestrudzenie walczą z przerażającym koronawirusem.


Alejandro Fernández Despierta América

Kiedy jako niespodziankę połączyli go z personelem medycznym podczas wideokonferencji, krzyki i podekscytowanie pielęgniarek pokazały, że syn Vicente Fernándeza jest nadal królem.

I dosłownie zjadali go, ponieważ syn Chente podał im pyszne babeczki w podziękowaniu za ich pracę, z narysowaną na nich twarzą!


Alejandro Fernández Despierta América

Piosenkarz, jeden z najbardziej wybitnych głosów w Meksyku, również chciał uczcić tę wyjątkową datę w ten sposób:„Czas zmian i nowych horyzontów. 49 lat nauki, anegdot i doświadczeń, które doprowadziły mnie do przekonania, że ​​nie ma lepszego miejsca niż tutaj i nie ma lepszego czasu niż teraz. (…) A teraz tak … Grzejemy silniki do 50! Hahaha … ”, napisał.

Tymi romantycznymi zdjęciami pożegnał dzień, dziękując fanom i przyjaciołom za przesłanie wiadomości pełnych miłości w dniu urodzin.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *