Najwa Nimri i Maggie Civantos ujawniają, co sprawiło, że płakały na planie ‚Vis a Vis’


Nieuniknione


Zobaczenie Vis a Vis oznacza zmierzenie się z prawdziwym rollercoasterem emocji. I to dlatego, że każdy z bohaterów był odpowiedzialny za przekształcenie tej serii w jedną z najbardziej uznanych w kraju. Tak bardzo, że odbiór spin-offu Vis A Vis: el oasis, przekroczył wszelkie oczekiwania.

Co ważne, seria jest w stanie wywołać niezliczone emocje, nie tylko dla widzów, ale także dla samych bohaterów. Według La Vanguardia , Najwa Nimri (Zulema) i Maggie Civantos (Macarena) nie mogły powstrzymać łez w czasie strzelaniny.

Musimy pamiętać, że sprzeczki między obiema bohaterkami występują bardzo często podczas serii, szczególnie w pierwszym sezonie. To spowodowało wiele cierpienia. W rzeczywistości boli je, że muszą się ze sobą zmierzyć. „Nie moglibyśmy zrobić tej serii, gdybyśmy wszyscy nie dogadywali się w tak niesamowity sposób. Nie da się” – powiedziała Nimri. 

„Pod koniec ubiegłego sezonu poprosiłam o wybaczenie. Powiedziałam:„ Bardzo mi przykro z powodu wszystkiego, co moja postać robi z tobą, bardzo mi przykro ”. Obie przytuliłyśmy się, płacząc, mówiąc „kocham cię” i „ja ciebie też bardzo kocham „- podsumowała Najwa ze śmiechem. To był wyjątkowy moment!Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *