Vicente Fernández Jr. fot. Instagram

Jestem „czarną owcą” mojej rodziny: Vicente Fernández Jr.


„Chentillo” powraca na scenę z nowym albumem, w którym składa hołd swojemu ojcu, bratu Alejandro i Joan Sebastian


Vicente Fernández Jr. wraca na scenę, jak sam się określa: „ czarna owca ”, ponieważ sprzeciwiał się ustalonym zasadom, ale twierdzi, że jest wyjątkowy i inny.

W wywiadzie piosenkarz mówi, że podąża śladami swojego ojca Vicente Fernándeza , „El Charro de Huentitán”, który był także „czarną owcą” swojej rodziny za poświęcenie się środkowi artystycznemu. 

Starszy „Los Potrillos” komentuje, jak powrócił do studia nagraniowego, aby pracować nad nowym albumem, a także nad „koncertami”.


„Branża się zmienia, ale powstał owoc, nadszedł czas, aby się nim cieszyć i zjeść, kiedy jest dojrzały, a ja musiałem dojrzewać jako artysta i osoba, aby móc przekazywać to, co zrobiłem na scenie”.

Biorąc pod uwagę jego ciągłą pracę, aby móc zadebiutować jako piosenkarz, Vicente Jr. wyjaśnia, dlaczego nie uczestniczył w gali Latin Grammy w tym roku, w której występowali Vicente, Alejandro Alex Jr.

„Rzeczywiście, kończyliśmy ten album i dzisiaj, kiedy rozpoczyna się projekt Oveja negra (czarna owca), nie mogliśmy odsunąć się od już gotowego produktu”.

Mówi jednak, że jest dumny ze swoich bratanków, dzieci Alejandro, którzy rozpoczynają karierę w medium artystycznym i mają duży potencjał z własnym stylem. Dodaje, że ze swoim młodszym bratem bardzo dobrze się dogaduje i uważa „Alejandrito Jr.” jako jedno ze swoich dzieci.

Nowy album Jr. nazywa się  “La oveja negra”  , tytuł, który identyfikuje artystę podążającego za nurtem, a także jego rodzinę, chociaż wyjaśnia, że ​​jego ojciec wspierał go we wszystkim, aby dać Nowy początek w muzycznej karierze.

„Chentillo” składa hołd w tym albumie trzem ważnym osobom w jego życiu: ojcu, bratu i mentorowi Joan Sebastianowi, który miał być odpowiedzialny za produkcję; jednak śmierć piosenkarza i autora piosenek przełożyła premierę płyty muzycznej.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź