Wygląd, który Angelique Boyer będzie mieć w swojej nowej telenoweli


Po tym, jak popełniono błąd po pokazaniu zdjęcia w swoich sieciach społecznościowych w zeszłym tygodniu, w którym można ją było zobaczyć z krótkimi czarnymi włosami, w końcu wiemy, jak będzie wyglądać aktorka w nowej telenoweli, którą poprowadzi u boku Andrésa Palaciosa.


Nowy wygląd, który Angelique Boyer będzie mieć jako bohaterka nowej serii Televisy Imperio de mentiras, był jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic, odkąd jej udział w fabule Giselle González został potwierdzony i wreszcie ujawniony.

Chociaż kilka dni temu bohaterka odnoszących sukcesy melodramatów, takich jak Teresa Otchłań namiętności i  Za głosem serca, popełniła błąd, dzieląc się poprzez swój profil na Instagramie zdjęciem, na którym można ją było zobaczyć z krótkimi, czarnymi włosami, prawda jest taka, że ​​wygląd, który pokazała w tym czasie, nie mógł się bardziej różnić od tego, który w końcu będzie miała w telenoweli.

Fryzjerka aktorki, Álvaro Rivas , była odpowiedzialna za pokazanie końcowego rezultatu za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, gdzie udostępniła film, w którym ostatecznie ujawniono wygląd.W następny poniedziałek, 2 marca, rozpocznie się nagrywanie tego nowego melodramatu w Meksyku, w którym aktorka wystąpi z chilijskim aktorem, Andrésem Palaciosem .


angelique-boyer-2.jpg
Nowy wygląd Angelique Boyer

„To inna historia. Ma policyjny ton, ma bardziej realistyczny ton do tego, co robiłam, ale ma też super-romantyczną historię miłosną ”- Boyer niedawno wspominała o projekcie w wywiadzie dla Televisa Espectáculos.

Premiera telenoweli odbędzie się w drugiej połowie roku w Meksyku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *