Imperio de mentiras, oto nowa historia miłosna Univision zrodzona z morderstwa


Angelique Boyer i Andrés Palacios połączą siły, aby znaleźć osoby odpowiedzialne za śmierć swoich bliskich w długo oczekiwanej telenoweli, które premiera odbędzie się w poniedziałek 21 września  Dowiedz się więcej o historii!


Elisa cantu

Elisa Cantu

Elisa Cantú ( Boyer ) jest kuratorką sztuki. Jej ojciec Augusto, właściciel renomowanej firmy budowlanej, pomógł jej w rozwoju zawodowym, otwierając własną galerię sztuki w Nowym Jorku i planując otworzyć oddział w Mexico City.


Leonardo Velasco

Leonardo Velasco

Życie Elisy Cantú, jej marzenia, aspiracje, poziom życia i relacje rodzinne nie mają nic wspólnego z życiem Leonarda Velasco (Palacios), agenta Gwardii Narodowej, niedawno odznaczonego za uratowanie dużej grupy imigrantów i rozbicie gangu handel ludźmi.


Skromny policjant

Skromny policjant

Leonardo to pokorny i uczciwy człowiek pochodzący z rodziny o policyjnej tradycji zapoczątkowanej przez jego ojca. Ma piękny związek z Julią, narzeczoną, nauczycielką w szkole publicznej.


Siostry Cantu

Siostry Cantu

Pewnego dnia Elisa zostaje uczczona przez rodzinę niespodzianką z okazji urodzin, zorganizowaną przez jej ojca, który uważa ją za oczko w oczach jej sióstr Renaty (Susana González) i Majo (Alejandra Robles Gil ).


Jedno morderstwo zmienia wszystko

Jedno morderstwo zmienia wszystko

Ale los jest tragicznym zaskoczeniem dla Leonarda, Elisy i ich rodzin, kiedy później tej nocy Augusto i Julia zostają zamordowani razem w tym samym samochodzie, nie wiedząc, jakie stosunki łączyło tych dwoje ludzi z pozornie odległych światów.


Dewastacja i ból

Dewastacja i ból

Leonarda ogarnia ból, a rodzina Elisy cierpi z powodu braku patriarchy rodziny, który, ku zaskoczeniu Elisy, pozostawił ich w ruinie.


Pierwsze starcia

Pierwsze starcia

Niektórzy uważają inaczej, ale Leonardo jest pewien, że Julia nie była kochanką Augusta i jest gotów to udowodnić. Dowody wskazują jednak na istnienie potajemnego związku między młodą nauczycielką a biznesmenem, co powoduje pierwsze starcia między Elizą a Leonardem, zdystansowanych bólem po stracie bliskich.


Porwanie

Porwanie

Ale wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Majo, siostra Elisy, zostaje porwana podczas podróży z siostrą na lotnisko. Damián Ramírez, szef gangu porywaczy, żąda, aby Elisa zwróciła niektóre cenne znaleziska archeologiczne, które zostały skradzione przez Augusto, jeśli nie chce widzieć śmierci swojej młodszej siostry. Elisa ukrywa prawdę przed rodziną, a przez groźby Damiána również nie zgłasza porwania.


Unen fuerzas

Połączyć siły

W ten sposób, krok po kroku, Leonardo zbliża się do Elisy, ponieważ podejrzewa, że ​​dziewczyna ukrywa coś większego, kiedy ta chce tylko odzyskać żywą siostrę, i za to podejmuje nielegalne działania, wymuszone przez Damiána. W końcu Elisa wyznaje prawdę Leonardo, a przynajmniej jej część, i oboje łączą siły, aby uwolnić Majo oraz znaleźć odpowiedzialnych za śmierć Augusta i Julii. Ale sprawy komplikują się dla nich obojga, ponieważ po drodze między nimi rodzi się wszechogarniająca namiętność.


¿Te la vas a perder?

Gdzie i kiedy?

Niestety jak na razie nie w Polsce, ale na Univision od poniedziałku, 21 wrześni.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *