Najlepsze pary telenowel wszechczasów


Albo ze względu na chemię, która była między celebrytami, albo z powodu tego, jak skomplikowane były ich romanse na małym ekranie, te pary bohaterów zdobyły miejsce w sercach i wspomnieniach. Która para jest twoją ulubioną?


WILLIAM LEVY I MAITE PERRONI


Maite Perroni i William Levy in Triumph of Love
tv

Po raz pierwszy zobaczyliśmy tych aktorów razem w  Cuidado con el ángel  (nie igraj z aniołem) w 2008 roku. To był taki sukces, jaki para miała wśród publiczności, że ich fani mogli cieszyć się kolejną historią miłosną między nimi w  El triunfo del amor (Triumf miłości).


FERNANDO COLUNGA I THALÍA 


Thalía, Fernando Colunga
MEZCALENT

Jak zapomnieć o Marii z przedmieścia ( María la del Barrio )? Skromna i marzycielska dziewczyna, która zakochuje się w chłopcu z wyższych sfer, który wydaje się nieosiągalny …


BARBARA MORI I EDUARDO SANTAMARINA

Bárbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastián Rulli
MEZCALENT

Niezapomniany trójkąt miłosny wraz z Sebastiánem Rulli sprawił, że bohaterowie Rubi w 2004 roku stali się sławni w Ameryce Łacińskiej. Tak udany, że ma swój remake w tym roku.


SEBASTIÁN RULLI I ANGELIQUE BOYER


Sebastián Rulli, Angelique Boyer, Lo que la vida me robó, telenovelas
GETTY IMAGES

Miłość, która przedarła się przez barierę telewizyjną i stała się prawdziwa i trwa, a spotkali się na planie Teresy w 2010 roku. Było tyle chemii, że producenci sprawili, że „ponownie się zakochali” w   Lo que la vida me robó ( Za głosem serca ) i Tres veces Ana (Trzy razy Ana).


IVÁN SÁNCHEZ I KATE DEL CASTILLO 

Ivan Sánchez 
GETTY IMAGES

Wielka miłość Teresy Mendozy i El Gallego w Królowej Południa była odskocznią dla fanów serialu, którzy stanęli w obliczu gorących scen produkcji, żałując, że ich związek nie przekroczył ekranu.


EDUARDO YÁÑEZ I ÉRIKA BUENFIL 

Eduardo Yáñez y Erika Buenfil
MEZCAL ENTERTAINMENT

Chociaż meksykańska aktorka przyznała, że ​​musiała walczyć z silnym temperamentem aktora podczas nagrywania filmu Amores Verdaderos (Prawdziwe uczucie) w 2012 r., praca obu aktorów stała się pasjonującym romansem.


JENCAROS CANELA I GABY ESPINO


Jencarlos Canela y Gaby Espino
JOHN PARRA / WIREIMAGE

Kolejny związek, który dokonał przeskoku do prawdziwego świata, to Canela i Espino, którzy chociaż nie są już razem, mają wspólne dziecko i historię podobną do tej, w Más sabe el diablo (Diabeł wie lepiej), gdzie powstał romans między nimi.

Sprawdź także  Televisa odkrywa bohaterów nowej wersji telenoweli 'Viviana'

ANA BRENDA CONTRERAS I JORGE SALINAS 


Jorge Salinas, Ana Brenda Contreras, Premios People en Español 2012
MEZCALENT

Chociaż ich historia miłosna jest częścią fabuły z wieloma romansami, w  La que no podía amar (Zakazane uczucie), bo co ciekawe, Ana Paula bała się Rogelio, ostatecznie prawdziwa miłość triumfuje i zakochują się w sobie.


LUCERO I FERNANDO COLUNGA


Lucero y Fernando Colunga
MEZCALENT

Trzy razy widzieliśmy tę parę walczącą o swoją miłość w różnych produkcjach. María Hipólita i Luis Manrique po raz pierwszy razem byli w Alborada . Potem przybyli w Mañana es para siempre y Soy tu dueña (Kobieta ze stali), zawsze z wysokimi ocenami.


FERNANDA CASTILLO I RAFAEL AMAYA

Fernanda Castillo y Rafael Amaya
GETTY IMAGES

Ich bohaterowie, Monica Robles i Aurelio Casillas, w  El Señor de los cielos  podpalają scenę swoimi scenami. Jedna z najbardziej ukochanych par na małym ekranie od pięciu lat.

Udostępnij

Jeden komentarz

Zostaw odpowiedź