Imperio de mentiras: poznaj obsadę nowej telenoweli Angelique Boyer


Aktorka francuskiego pochodzenia zostanie gwiazdą tej nowej historii Televisy z pierwszorzędną obsadą, w skład której wchodzą Leticia Calderón i Susana González.


Zjawisko tureckich telenoweli trafia na Televisę wraz z  Imperio de mentiras, meksykańską adaptacją  Kara para ask  – znaną na hiszpańskim rynku jako Dinero sucio y amor  – to dramat policyjny, który stał się jedną z najczęściej oglądanych serii w 2014 roku w Turcji.

Telenowelą kieruje Giselle González , uznana producentka odpowiedzialna za udane tytuły, takie jak  Yo no creo en los hombresLa candidata , a ostatnio  Cuna de lobos ; i jako parę bohaterów ma dwie bardzo drogie twarze Televisy: Angelique Boyer i Andrésa Palaciosa , który prowadził w zeszłym roku nową wersję  La usurpadora.


angelique-boyer-y-andrc3a9s-palacios.jpg
Angelique Boyer i Andrés Palacios

„To inna historia. Ma policyjny ton, ma bardziej realistyczny ton od tego, co robiłam, ale ma też świetną super-romantyczną historię miłosną ”, aktorka niedawno odniosła się do telenoweli w rozmowie z Televisą Espectáculos.

Boyer i Palacios zostaną opisani w tej historii z obsadą pierwszego poziomu, w której udział weze dwójka najważniejszych aktorów pierwszej ligi tj. Leticia Calderón i Alejandro Camacho , który właśnie wraca do Televisy, 5 lat po nagraniu swojej ostatniej telenoweli w firmie,  Yo no creo en los hombres.

leticia-calderc3b3n-y-alejandro-camacho-.jpg
Leticia Calderón i Alejandro Camacho

Obok nich będzie meksykańska aktorka Susana González , która w ubiegłym roku miała znakomity udział w udanej serii, Mi marido tiene más familia.


susana-gonzc3a1lez.jpg
Susana González

Wśród najmłodszych aktorów są Alejandra Robles Gil , Roberto Romano, Iván Arana , który dał życie synowi Aurelio Casillasa (Rafael Amaya) w odnoszącej sukcesy superserii Telemundo  El señor de los cielos  oraz Scarlet Gruber , która niedawno uczestniczyła w teleserii Médicos, Línea de vida.


alejandra-robles-gil-roberto-romano-ivc3a1n-arana-y-scarlet-gruber.jpg
Alejandra Robles Gil, Roberto Romano, Iván Arana i Scarlet Gruber

Obsadę uzupełniają między innymi Michelle González , Luz Ramos , Alicia Jaziz , Verónica Langer i Juan Martín Jauregui .


elenco-imperio-de-mentiras.jpg
Alicia Jaziz, Juan Martin Jauregui, Luz Ramos, Michelle González i Verónica Langer

Imperio de mentiras, którego nagrania rozpoczną się w poniedziałek, 2 marca w Meksyku, będzie się składał z 80 rozdziałów.


elenco-de-imperio-de-mentiras.jpg
obsada Imperio de mentiras

Telenowela wyemitowana zostanie o godzinie 21:30 w Las Estrellas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *