Lupita D’Alessio jest nagradzana za doskonałość muzyczną – Latin Grammy


Zostanie doceniona za wspaniałą karierę i wkład w muzykę


Piosenkarka Lupita D’Alessio , uważana za jedną z najlepszych wykonawczyń w Meksyku, została dziś uznana przez Latin Academy of Recording Arts and Sciences nagrodą  Premio a la Excelencia .

W czwartek, 14 listopada w Las Vegas, odbędzie się dwudziesta edycja Latin Grammy, najważniejszych nagród muzycznych w Ameryce Łacińskiej, w których wystąpi Ricky Martin jako prowadzący wraz z Pazem Vegą i Roselyn Sánchez.

Dziś przyznano nagrody specjalne, z których jedna trafiła do „La Leona Dormida”, uznanej za wspaniałą karierę i wkład w muzykę.

Oprócz artystki z Meksyku nagrodę  Premio a la Excelencia otrzymują, argentyński duet Pimpinela, wenezuelczyk José Luis Rodríguez „El Puma”, peruwianka Eva Ayllón, urugwaczyk Hugo Fattoruso, kubanka Omara Portuondo, amerykanka Joan Báez i portugalczyk José Cid

Argentyński producent fonograficzny Mario Kaminsky został także wyróżniony nagrodą Rady Dyrektorów.

„Każda z tych legend pozostawia swój ślad w świecie muzyki latynoskiej dzięki talentowi, charyzmie i pasji tworzenia dźwięków, które wpłynęły i nadal wpływają na naszą społeczność latynoamerykańską oraz przyczyniły się do rozwoju naszej muzyki przez wiele dziesięcioleci” – powiedział. w tym czasie Gabriel Abaroa Jr. prezes / CEO La Academia Latina.

Należy zauważyć, że w ten czwartek, podczas 20. ceremonii Latin Latin Grammy, wśród osobistości, które przyznają nagrody, są aktorzy Michael Peña (Ant-Man, Narcos: México) i Luis Gerardo Mendez (Club de Cuervos, Murder Mystery).

Wśród prezentacji muzycznych znajdują się prezentacje Calibre 50, Beto Cuevas, Farruko, Leonel García, Alicia Keys, Miguel, Ozuna, Fito Páez, Milly Quezada, Residente, Carlos Rivera, Prince Royce i Tony Succar.

Udostępnij
Sprawdź także  Niespodziewany duet Malumy z Belindą w sieciach społecznościowych

Zostaw odpowiedź