Thalía otrzymuje nagrodę Presidencia en los Latin Grammy


Piosenkarka mówi, że „muzyka latynoska porusza dziś świat”


Thalia otrzymała Premio de la Presidencia w czwartek w 20stej edycji Latin Grammy, a na scenie wielkiego festiwalu dźwięków latynoamerykańskich stwierdziła, że ​​„muzyka latynoska porusza dziś świat”.

„Muzyka, którą słyszymy, jest muzyką, która porusza dzisiejszy świat. Muzyka latynoska to globalna kultura popularna. Świat jest sparaliżowany i zakochany w nas ” – powiedziała meksykańska piosenkarka.

Thalia otrzymała Premio de la Presidencia, przyznawaną przez Latin Recording Academy, z ręki jej przyjaciela Emilio Estefana.

„To zaszczyt. To ogromny zaszczyt dla dziewczyny, która rozpoczęła karierę w wieku siedmiu lat w swoim ukochanym Meksyku. Moje serce wychodzi z siebie…”, wyraziła się na scenie podekscytowana.Artystka wykorzystała okazję, by przypomnieć sobie swoją rodzinę i chwile, kiedy marzyła o poświęceniu się muzyce: „Męcząc mamę mówiąc:„ Chcę śpiewać, chcę tańczyć, chcę być aktorką, chcę dać z siebie wszystko każdemu, kto chce mnie słuchać „”.

Następnie podziękowała publiczności: „Bez nich nie byłoby mnie tutaj”.

„Do mojej rodziny, moich przyjaciół, mojego męża, moich dzieci. To jest dla nich, więc nigdy nie zapomną, skąd pochodzę” – dodała.

Thalia była jednym z trzech artystów, którzy otrzymali hołd dla jej kariery w tym wydaniu Latin Grammy, wraz z Juanes i Vicente Fernández.

W przypadku Juanesa otrzymał nagrodę Person of the Year od Larsa Ulricha, perkusisty grupy Metallica, ulubionego zespołu Kolumbijczyka, który wyszedł na scenę i zostawił piosenkarza z otwartymi ustami, nie mogąc powstrzymać zaskoczenia .

„Jednym z powodów, dla których tworzę muzykę, jesteś ty, to zmieniło moje życie, dziękuję ” – powiedział Juanes Ulrichowi ze stojącą publicznością w Las Vegas.

Kilka sekund wcześniej honorowy muzyk nie mógł uwierzyć w niespodziankę, zupełnie nieoczekiwaną zarówno dla niego, jak i dla innych uczestników gali.

Wcześniej Vicente Alejandro i Alex Fernández wyszli na scenę, aby wspólnie zaśpiewać i świętować dziedzictwo artystyczne trzech pokoleń rodziny.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *